Krystian Bielski vs Andi Vrtacić kSW 88 radom

KSW 88: Krystian Bielski zmierzy się z kickbokserem z Chorwacji!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 października 2023

Na gali KSW 88 w Radomiu Krystian Bielski zmierzy się z kickbokserem z Chorwacji. Rywalem reprezentanta Arrachionu Olsztyn będzie Andi Vrtacić. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Federacja KSW zasypuje sympatyków MMA w Polsce kolejnymi ogłoszeniami. Najpierw ogłoszono walkę wieczoru gali KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse, a następnie podano kolejne zestawienia gali KSW 88 w Radomiu, czyli pojedynki Bartosz Leśko vs. Piotr Kuberski oraz Siexa vs. Bułgarski Rozpruwacz.

Dzisiaj najlepsza europejska organizacja MMA ogłosiła kolejny pojedynek, który odbędzie się 11 listopada na gali w Radomiu. Na KSW 88 w okrągłej klatce zmierzą się Krystian Bielski i Andi Vrtacić. Starcie Polaka z chorwackim kickbokserem zakontraktowano w limicie kategorii średniej (-84 kg).

Krystian Bielski – bilans zawodnika Arrachionu w KSW

Krystian Bielski ma za sobą dwie walki w organizacji KSW. Podczas gali KSW 73 zmierzył się z Ionem Surdu i rozbił go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. W kwietniu tego roku Bielski powrócił do klatki, ale musiał uznać w niej wyższość Igora Michaliszyna.

Pochodzący z Mławy fighter ma na swoim koncie czternaście zawodowych pojedynków, z których wygrał dziewięć, a pięć razy zrobił to przed czasem. Krystian na co dzień trenuje w klubie Arrachion Olsztyn, gdzie jest sparingpartnerem między innymi Mameda Khalidova. Przed wejściem do KSW Olsztynianin walczył także dla takich marek jak FEN, Celtic Gladiator, ACA czy Dragon Fight Night. 

Andi Vrtacić – kickbokser z Chorwacji

Andi Vrtačić ma za sobą udany debiut w klatce KSW. W marcu tego roku zmierzył się z Mateuszem Janurem i posłał go na deski w drugiej rundzie pojedynku. Chorwat w profesjonalnej klatce zadebiutował w roku 2020.

Wcześniej z powodzeniem rywalizował w kickboxerskich ringach, gdzie wywalczył między innymi pas mistrzowski organizacji Final Fight Championship. W zawodowym MMA stoczył sześć pojedynków i cztery razy zwyciężał. Przed wejściem do KSW pochodzący z Chorwacji zawodnik rywalizował u siebie w kraju.

Gale KSW możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka przygotowanej specjalnie dla nowych graczy. Obstawiaj gale KSW tutaj.

KSW 88 – aktualna karta walk

Tak prezentuje się aktualna karta walk gali KSW 88, która odbędzie się 11 listopada w Radomiu. W walce wieczoru zmierzą się Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk.

,
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments