jacek gać vs jivko stoimenov siexa ksw 88

Siexa vs Bułgarski Rozpruwacz na KSW 88! Jacek Gać zmierzy się z doświadczonym Stoimenovem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 października 2023

Jacek Gać zmierzy się z doświadczonym Jivko Stoimenovem! Siexa i Bułgarski Rozpruwacz staną oko w oko 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

Kilka dni wstecz informowaliśmy was o tym, że Jacek Gać podpisał kontrakt z federacją KSW. Dziś na łamach naszego portalu mogliście przeczytać kilka wypowiedzi z wizyty kickboksera w studiu portalu FanSportu. Popularny „Siexa” zdradził, że nie tylko KSW złożyło mu ofertę, a także scharakteryzował swojego oponenta jako pełnoprawnego, doświadczonego zawodnika MMA.

Teraz federacja KSW oficjalnie potwierdziła zestawienie do którego dojdzie 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu. W okrągłej klatce zmierzą się Jacek Gać i Jivko Stoimenov. Siexa stanie zatem oko w oko z „Bułgarskim Rozpruwaczem„.

Jivko Stoimenov – Bułgarski Rozpruwacz

Jivko Stoimenov w KSW walczył do tej pory dwa raz. Zmierzył się z Arturem Szczepaniakiem i Brianem Hooiem, ale w obu starciach musiał uznać wyższość rywali. Po tych pojedynkach Stoimenov zawalczył w Bułgarii i powrócił na drogę zwycięstw błyskawicznie nokautując swojego przeciwnika.

Jivko specjalizuje się w wygrywaniu walk przed czasem. Bułgar w dotychczasowej karierze zwyciężył trzynaście starć i za każdym razem nokautował lub poddawał rywali. „Bułgarski Rozpruwacz” wszystkie wygrane pojedynki kończył już w pierwszej odsłonie.

Jacek Gać – Siexa

Jacek Gać wszedł do świata MMA ze sportów uderzanych. Do tej pory w klatkach wygrał dwa pojedynki i oba zakończył przez nokaut w pierwszej rundzie. Gać ma za sobą wiele starć stoczonych w boksie amatorskim i kickboxingu.

Jest medalistą pucharu Polski K-1 i zawodowym mistrzem organizacji KKM. Jest też medalistą amatorskich zawodów MMA. Popularny „Siexa” na co dzień trenuje w Unigue Fight Club ze znanymi z KSW Arkadiuszem Wrzoskiem i Radosławem Paczuskim.

Stoimenov vs Gać – zagraj bez ryzyka!

Bukmacherzy wystawili kursy na walkę Jacek Gać vs. Jivko Stoimenov. Który z zawodników jest faworytem? Wszystkie gale federacji KSW możesz obstawić u polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się i skorzystaj z trwającej promocji trzech zakładów bez ryzyka.

Bukmacherzy nie wskazali faworyta w starciu Siexa vs. Bułgarski Rozpruwacz! Kursy na zwycięstwo każdego z zawodników są identyczne i wynoszą 1.86!

Obstaw walkę Stoimenov vs Gać – zagraj bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments