Jacek „Siexa” Gać nie narzekał na brak ofert! Nie tylko KSW zabiegało o podpis kickboksera! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 04 października 2023

Popularny „Siexa”, czyli Jacek Gać już niebawem pojawi się w okrągłej klatce KSW. Jak przyznał w wywiadzie dla Fansportu TV na stole miał też umowę z konkurencyjną organizacją!

Wszystkie gale KSW obstawisz w Fortunie!

Doświadczony kickbokser zadebiutuje w klatce na gali KSW 88 w Radomiu. „Siexa” ma perfekcyjny rekord 2-0 w MMA, ale wnosi też potężne zaplecze ze sportów uderzanych. Między innymi o początkach swojej kariery porozmawiał z Michałem Tuszyńskim w najnowszym wywiadzie.

Jacek Gać był „gorącym kąskiem” do wzięcia. „Siexa” trenuje w Uniq Fight Club, skąd wywodzi się wielu znakomitych zawodników, jak chociażby Radosław Paczuski. Kibic Legii przyznał, że miał też na stole ofertę z Fight Exclusive Night, jednak zdecydował się spełnić swoje marzenie.

„Była propozycja z FEN-u, dostałem kontrakt. Musiałem to przemyśleć, ale w jednym czasie dostałem też propozycję z KSW. No i to zawsze było moje marzenie, więc po prostu wygrało. (…) Możliwości, które się otwierają. Oglądalność, popularność… umówmy się, KSW ogląda dużo więcej ludzi, niż FEN. Ja też zawsze byłem fanem KSW.”

Całą rozmowę z „Siexą” zobaczysz -> TUTAJ.

Zobacz kursy na gale KSW!

Wydarzenia organizacji KSW, a w tym najbliższą KSW 87, obstawisz na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na Ciebie znakomite bonusy: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz trzy zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka!

Odbierz bonusy i obstaw KSW bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments