Z kim zawalczy Siexa na KSW 88? Kickbokser podpowiada: „Ma już kilka walk w KSW” [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 04 października 2023

Niewiele ponad miesiąc dzieli nas od debiutu na KSW 88 warszawskiego kickboksera Jacka Gacia. Z kim „Siexa” zmierzy się w Radomiu?

Wszystkie gale KSW obstawisz w Fortunie!

Ten angaż długo wisiał w powietrzu. Jacek Gać pierwsze amatorskie starty w MMA zapisał na swoim koncie już w 2018 roku. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, a popularny „Siexa” zdołał nie tylko zaliczyć zawodowy debiut w październiku 2022 roku, lecz także pokonać w drugiej walce zdecydowanie bardziej doświadczonego Arkadiusza Kaszubę.

Trener oraz zawodnik Uniq Fight Club już niebawem zadebiutuje w okrągłej klatce KSW. Kto będzie przeciwnikiem? „Siexa” oczywiście nie zdradzi tego przed oficjalnym ogłoszeniem organizacji, ale postanowił nakierować kibiców w rozmowie z kanałem Fansportu TV:

„Mogę zdradzić dwie rzeczy. Pierwsza, że nie Polak… a druga, że mężczyzna! (śmiech) Na pewno ktoś z zagranicy, a druga rzecz to pełny zawodnik MMA, ale bardziej też bijok taki. W moim stylu. Nastawiam się na bardzo mocne wymiany i bardzo mocny bój. Podejrzewam, że ta walka nie wyjdzie za pierwszą rundę. (…) Jest o wiele bardziej doświadczony ode mnie. Dużo więcej ma walk, też ma kilka w KSW.”

Cały wywiad z Jackiem „Siexą” Gaciem obejrzysz -> TUTAJ.

Zobacz kursy na gale KSW!

Wydarzenia organizacji KSW, a w tym najbliższą KSW 87, obstawisz na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na Ciebie znakomite bonusy: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz trzy zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka!

Odbierz bonusy i obstaw KSW bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments