jacek siexa gać podpisał kontrakt z ksw

Jacek Gać podpisał kontrakt z KSW! Wiemy kiedy Siexa zadebiutuje w KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 września 2023

Federacja KSW ogłosiła zakontraktowanie nowego zawodnika. Na facebooku pojawiła się informacja świadcząca o tym, że Jacek Gać podpisał kontrakt z KSW. Popularny Siexa wkrótce zadebiutuje w okrągłej klatce. Kiedy Jacek Gać zawalczy po raz pierwszy w KSW?

Federacja KSW poinformowała o zakontraktowaniu nowego zawodnika. Jacek Gać związał się umową z najlepszą europejską organizacją MMA. 32-letni „Siexa” walczy w kategorii półśredniej i zadebiutuje w okrągłej klatce 11 listopada na gali KSW 88 w Radomiu.

Jacek Gać pierwsze amatorskie starty w MMA zapisał na swoim koncie już w 2018 roku. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, a popularny „Siexa” zdołał nie tylko zaliczyć zawodowy debiut w październiku 2022 roku, lecz także pokonać w drugiej walce zdecydowanie bardziej doświadczonego Arkadiusza Kaszubę.

Jacek Siexa Gać podpisał kontrakt z KSW!

Jacek Gać jest zarówno trenerem stójki jak i zawodnikiem Uniq Fight Club. Prywatnie fighter jest kibicem Legii Warszawa, dołączy zatem do grona takich postaci jak Łukasz „Juras” Jurkowski czy Arkadiusz Wrzosek, którzy również nigdy nie ukrywali swych sympatii wobec Legii, a także zawsze mogli liczyć na głośny doping najzagorzalszych fanów klubu.

KSW 87 – obstaw galę. Zagraj bez ryzyka!

Wszystkie gale federacji KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Na powitanie po rejestracji otrzymasz specjalny darmowy bonus. Ponad to aktualnie obowiązuje promocja umożliwiająca grę bez ryzyka!

Pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87: Martinek vs. Stosić!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments