ogromne kursy bukmacherskie na wygraną artura szpilki na ksw 94

Ogromne kursy bukmacherskie na wygraną Artura Szpilki na KSW 94

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2024

Bukmacherzy mocno zaskoczyli wystawiając kursy na galę KSW 94. Artur Szpilka jest wielkim underdogiem w starciu z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Ogromne kursy bukmacherskie na wygraną Artura Szpilki na KSW 94. 11 maja Szpilka stanie do boju z Arkadiuszem Wrzoskiem. Walka dwóch ciężkich będzie co-main eventem dużej gali KSW w Ergo Arenie. Arkadiusz Wrzosek jest wyraźnym faworytem tego starcia przez co dostępne są ogromne kursy bukmacherskie na wygraną Artura Szpilki!

Nim przejdziemy do kursów bukmacherskich przypominamy o trwającej promocji na galę KSW 94. Jeśli chcecie obstawić walkę „Szpili”, a następnie cieszyć się dostępem do wydarzenia za jedyne 10 zł to jest to do tego idealna okazja.

Oglądaj walkę Szpilki na KSW 94 za 10 zł

Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

KSW 94: kursy bukmacherskie na wygraną Szpilki

Bukmacherzy nie wierzą w zwycięstwo Artura Szpilki na gali KSW 94 w Ergo Arenie. Kibice byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego WBC mogą być jednak zadowoleni. Wszyscy, którzy trzymają kciuki za zwycięstwo „Szpili” mogą bowiem wykorzystać ogromne kursy bukmacherskie i w przypadku wygranej Artura przy okazji sowicie się wzbogacić.

Najniższy kurs 6.50 wystawiono na wygraną Artura Szpilki przez nokaut, techniczny nokaut lub dyskwalifikację. Zdecydowanie więcej bukmacherzy zapłacą jeśli Szpilka wygra na punkty po decyzji sędziów. Na takie rozwiązanie pojedynku z Wrzoskiem wystawiono kurs na poziomie 12.0.

Bukmacherzy zapłacą najwięcej jeśli Artur Szpilka wygra przez poddanie. Kurs na takie zakończenie walki z Wrzoskiem wynosi, aż 16.0!

TYPYKURSYBUKMACHER
A. Szpilka wygra przez KO/TKO lub DSQ6.50Fortuna
A. Szpilka wygra przez poddanie 16.0Fortuna
A. Szpilka wygra na punkty12.0Fortuna
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments