mariusz grabowski mięśniak i masa zobaczyli że są freaki że jest gromda

Mariusz Grabowski: Mięśniak i Masa zobaczyli, że są freaki, że jest GROMDA i można zarobić [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2024

Mariusz Grabowski ponownie zabrał głos w sprawie Mięśniaka i Masy. W trakcie rozmowy z Jarem szef organizacji GROMDA podkreślił, że dawni gangsterzy szukają szansy na zarobek.

Szef organizacji GROMDA udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu, w którym głównym tematem była zbliżająca się gala GROMDA 17. Podczas tego wydarzenia w ringu w rewanżowym starciu zmierzą się Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik. Na gali GROMDA 17 odbędzie się także turniej do 80 kilogramów.

Pod koniec rozmowy dyskusja zeszła na tematy pozasportowe. Jaru zapytał Mariusza Grabowskiego o wywiad udzielony portalowi FanSportu. Szef GROMDY ponownie wypowiedział się na temat duetu Mięśniak i Masa:

– To jest po to i po to nakręca te wywiady cały czas z Mięśniakiem bo panowie żyją cały czas historią. Myślę, że nie mają innego zajęcia. Nie wiem ile wynosi wynagrodzenie świadka koronnego w Polsce, ale powiem szczerze, że to niedobrze wygląda bo ten Mięśniak, który prowadzi te wywiady też w jakiś tam sposób był poszkodowany przez tego Masę, a teraz się klepią po plecach. Nie wiem czy się dogadali, że zobaczyli że są freaki, że jest GROMDA, że można zarobić no i dlatego jest ta promocja, wszystkich zaczepiają.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments