robert ruchała marzy o walce na ksw 100 video

Robert Ruchała marzy o walce na gali KSW 100 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2024

Robert Ruchała udzielił wywiadu Jarkowi Świątkowi. W trakcie rozmowy Robert opowiedział o nastawieniu przed rewanżowym starciem z Patrykiem Kaczmarczykiem na XTB KSW 94.

Robert Ruchała stanie do rewanżowej potyczki z Patrykiem Kaczmarczykiem. Zawodnicy zmierzą się po raz drugi w zawodowej karierze, a ogółem po raz trzeci wliczając w to starty amatorskie.

Do walki Ruchała vs Kaczmarczyk 2 dojdzie w sobotę 11 maja na gali XTB KSW 94. Nasz reporter Jarek Świątek wybrał się do Złotych Tarasów na konferencję prasową przed tym wydarzeniem. Jaru zadał Robertowi kilka pytań. Zapytany o to czy wybiega w przyszłość i czy jego głównym celem jest rewanż z Parnassem i mistrzowski pas KSW, Ruchała odpowiedział:

– Każdy ci to powie, że nie skupiamy się na tym co jest dalej. Od tego co się stanie (w sobotę) może zależeć to co będzie dalej. Oczywiście tak chciałbym się zrewanżować Parnassowi. Dodatkowo też fajnie by było zawalczyć na tej gali KSW 100. Też o tym myślałem, że może jakbym wygrał z Patrykiem, to gdzieś tam moje nazwisko zostałoby umieszczone. Także fajnie by to wyglądało, skupiam się na sobocie, chcę wywalczyć tymczasowy pas i potem może właśnie uda się zawalczyć na KSW 100.

Odbierz kod PPV na Ruchała vs Kaczmarczyk 2

Bukmacher Fortuna przygotował doskonałą ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Ruchała vs Kaczmarczyk 2. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments