KSW 81 Bartosiński vs. Szczepaniak

KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – gdzie oglądać? Transmisja.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2023

Gdzie oglądać galę KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak? Podpowiadamy gdzie można wykupić dostęp do transmisji wydarzenia, które odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim.

Tomaszów Mazowiecki po raz pierwszy ugości fanów federacji KSW. 22 kwietnia, w najbliższą sobotę na gali KSW 81 o pas kategorii do 77 kilogramów zawalczą Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak. Dwaj utalentowani Polacy zmierzą się w boju o wakujący pas, który pozostawał bez właściciela od momentu odejścia Roberto Soldicia do organizacji ONE Championship. Oficjalny trailer walki wieczoru znajdziecie tutaj. KSW 81: Adrian Bartosiński vs. Artur Szczepaniak – zapowiedź [VIDEO].

W co-main evencie w klatce zameldują się dwaj weterani kicboxingu, którzy próbują swych sił w formule MMA. Tomasz Sarara zmierzy się z Errolem Zimmermanem, dla którego będzie to druga walka w KSW. W pierwszym występie zawodnik z Holandii pokonał Marcina Różalskiego w starciu K-1. Video zapowiedź tej walki możecie zobaczyć po przejściu w link: KSW 81: Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman – oficjalny trailer [VIDEO]

KSW 81 – gdzie oglądać? Transmisja

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 22 kwietnia i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 81 – karta walk

  • Adrian Bartosiński (12-0) vs Artur Szczepaniak (9-1) – main event – o pas kategorii do 77 kg
  • Tomasz Sarara (1-1) vs Errol Zimmerman (0-1) – co-main event
  • Igor Michaliszyn (9-2) vs Krystian Bielski (9-4)
  • Werlleson Martins (17-5) vs Patryk Surdyn (7-2)
  • Karolina Owczarz (5-2) vs Adrianna Kreft (4-0)
  • Marcin Krakowiak (11-4) vs Henry Fadipe (13-9-1)
  • Kamil Gawryjołek (3-0) vs Oļegs Jemeļjanovs (11-3)
  • Sofiia Bagishvili (7-2,) vs Maria Silva (8-1)
  • Filip Stawowy (9-3) vs Marek Samociuk (4-3)
  • Jonatan Kujawa (1-0) vs Josef Stummer (2-0)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments