KSW 81 – Kursy bukmacherskie

KSW 81: Adrian Bartosiński vs. Artur Szczepaniak – zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2023

W walce wieczoru gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim zmierzą się Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej. Zobaczcie video zapowiedź main eventu, do którego dojdzie 22 kwietnia.

W walce wieczoru gali KSW 81 dojdzie do wielce interesującego starcia mistrzowskiego w kategorii półśredniej. O wakujący pas tej dywizji zawalczą niepokonany w zawodowej karierze MMA i zjawiskowo walczący, Adrian Bartosiński, oraz mieszkający w Belgii Polak, Artur Szczepaniak, który szturmem wszedł do KSW. Zobaczcie zapowiedź niezwykle elektryzującego zestawienia na szczycie wagi półśredniej w Europie.

Bartosiński w klatce KSW pokonał Padillę, Michalskiego, Grzebyka i Kaszubowskiego. Szczepaniak wygrał ze Stoimenovem i Brianem Hooiem. Obaj zawodnicy słyną z efektownego stylu walki oraz nokautującej siły ciosu. Który z nich będzie górą w walce o pas kategorii do 77 kilogramów?

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Adrian Bartosiński vs. Artur Szczepaniak – zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=RNVkcxTnIIc
Zostaw ocenę
0
0