KSW 81 Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman

KSW 81: Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2023

Federacja KSW zaprezentowała oficjalny trailer walki Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman. Do pojedynku doskonałych kickbokserów dojdzie 22 kwietnia na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

Tomasz Sarara swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2021 od gali KSW 62. Starł się wówczas z Filipem Bradariciem pokazał swoje ogromne serce do walki, charakter wojownika i w ostatniej rundzie rozbił rywala w parterze.

W drugiej walce w MMA Sarara zmierzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem, który okazał się skuteczniejszy i w końcu ostatniej rundy przyparł Tomasza do siatki, gdzie porozbijał go mocnymi uderzaniami. Starcie tych dwóch najlepszych kickboxerów wagi ciężkiej w Polsce zostało wybrane najlepszym pojedynkiem gali KSW 73.

Dla Errola Zimmermana walka z Tomaszem Sararą będzie dopiero drugim zawodowym starciem w MMA mimo, że kickbokser debiutował w tej formule walki piętnaście lat temu w 2008 roku kiedy uległ przez poddanie weteranowi PRIDE Ikuhisie Minowie.

Zimmerman ma już jednak na swoim koncie występ w federacji KSW. W pojedynku kickbokserskim w małych rękawicach pokonał Marcina Różalskiego posyłając Polaka czterokrotnie na deski.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 81: Tomasz Sarara vs. Errol Zimmerman – oficjalny trailer

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments