ksw 79 wyniki na żywo

KSW 79: De Fries vs. Duffee – wyniki na żywo

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Wyniki gali KSW 79: De Fries vs. Duffee na żywo. Już dziś w Libercu odbędzie się pierwsza gala KSW w Czechach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Gala KSW 79: De Fries vs. Duffee będzie pierwszym wydarzeniem zorganizowanym przez federację na terenie Czech. Event rozpocznie się o godzinie 19:00, a w tym poście przedstawimy pełne wyniki. Rezultaty walk będą aktualizowane na bieżąco.

Na dzisiejszej gali KSW do klatki wejdą takie nazwiska jak Phil de Fries, Todd Duffee, Arkadiusz Wrzosek, Daniel Omielańczuk, Michał Kita, a także spore grono reprezentantów Czech: Frederico Komuenha, Petra Castkova, David Hosek, oraz Dominik Humburger.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 79: De Fries vs. Duffee – wyniki na żywo

Kursy bukmacherskie:

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0