Ramzan Jembiev nokautuje KSW 79

KSW 79: Ramzan Jembiev znokautował Murilo Delfino latającym kopnięciem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

W trzeciej walce gali KSW 79 w okrągłej klatce zmierzyli się Ramzan Jembiev i Murilo Delfino. Pojedynek Francuza z Brazylijczykiem awizowany był jako starcie wschodzącej gwiazdy francuskiej sceny MMA z mocnym reprezentantem brazylijskiej szkoły muay thai. Jaki padł wynik w tej walce?

Obaj zawodnicy dysponują podobnym doświadczeniem jak chodzi o starty w zawodowym MMA. Ramzan Jembiev ma na koncie cztery stoczone pojedynki. Po porażce w debiucie w 2018 roku Jembiev miał przerwę od startów i wrócił do klatki w 2021 roku. Od tamtej pory sparingpartner Salahdine’a Parnasse wygrał trzy starcia, zatem zamelduje się w klatce KSW po serii trzech kolejnych wygranych.

Podobnie rzecz ma się w przypadku Murilo Delfino, zawodnika teamu Evolucao Thai, którego reprezentanci regularnie walczą w UFC i Bellatorze. Delfino stoczył debiutancką walkę w 2017 roku, wygrał, a potem po krótkiej przerwie odniósł dwie wygrane w 2019 roku. Z tego co nam wiadomo następnie fighter poza szlifowaniem stójki skupił się także na startach w BJJ i udało mu się nawet wywalczyć kilka krążków. Zawodnik przeszłości startował też w biegach na 10 km więc o jego kondycję możemy być spokojni.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki

Murilo Delfino rozpoczął od middle kicka. Ponowił akcję i próbował także ciekawych kopnięć. Jembiev póki co spokojniej. Ramzan wszedł kombinacją lewy-lewy prosty i skończył akcję obszernym prawym ale minął celu. Ładnie sprowadzenie w wykonaniu Francuza jednak Brazylijczyk natychmiast przechwycił rękę rywala i zaczął pracować nad trójkątem. Nic z tego, wracamy do stójki. Mocny low kick ze strony Jembieva. Murilo Delfino zaatakował middle kickiem i kopnięciem po przekroku, jednak Jembiev nie tylko przechwycił rywala, lecz również wyciął go i doszedł do bocznej. Bardzo dobra praca Brazylijczyka z pleców, kreatywna gra parterowa! Soczyste niskie kopnięcie Jembieva. Delfino próbował ponownie zaskoczyć rywala jednak ten raz jeszcze przechwycił go „w locie” i obalił na matę.

Wow! Ramzan Jembiev piekielnym latającym kopnięciem posyła Murilo Delfino na matę. Brazylijczyk padł nieprzytomny niczym rażony piorunem!

Zostaw ocenę
0
0