KSW 79 Gustafsson znokautował Hoska

KSW 79: Gustafsson pokonał Hoska. Kontrowersyjne przerwanie sędziego! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Andreas Gustafsson i David Hosek zmierzyli się w czwartym pojedynku gali KSW 79 w Libercu. Pojedynek Szweda z Czechem zapowiadał się na stójkową bitwę, gdyż obaj zawodnicy lubią wymieniać ciosy. Jaki padł wynik w walce Gustafsson vs. Hosek?

Do KSW przed galą w Libercu dołączył David Hosek, dwukrotny mistrz Czech w boksie, który po przejściu do MMA stoczył aż osiem walk dla prestiżowej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA!

Wywodzący się z boksu David Hošek (8-3-1, 6 KO, 1 Sub) bywa uznawany za najmocniejszego uderzacza w czeskim MMA. Zanim David zdecydował się na spróbowanie swoich sił w mieszanych sztukach walki z powodzeniem rywalizował w ringu. Występował w kadrze narodowej i był dwukrotnym mistrzem kraju.

W roku 2018 zadebiutował w klatce nokautując przeciwnika już w pierwszej minucie walki. Do dziś David zawalczył w dwunastu pojedynkach, z których osiem wygrał, a w sześciu posyłał rywali na deski. Większość swoich bojów Hošek stoczył pod skrzydłami organizacji Oktagon MMA. Czech ma w rekordzie wygrane nad Bartłomiejem Gładkowiczem Marcinem Naruszczką. Hosek w ostatnim czasie walczył dla organizacji RFA.

Andreas Gustafsson (7-1, 4 KO, 2 Sub) zadebiutował w KSW w październiku 2020 roku i po świetnym pojedynku przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Damianem Janikowskim. Andreas kolejny bój stoczył na gali w Szwecji gdzie pokonał Łukasza Dziudzię i dopisał do swojego rekordu siódmą wygraną w karierze.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki:

Andreas Gustafsson bardzo szybko obala i przenosi walkę do parteru. Tam próbuje pójść po scarfhold choke jednak Czech wykręca się i wraca do stójki skąd sam próbuje obalić oponenta. Nic z tego Szwed wykorzystuje swe doskonałe zapasy i Hosek znów ląduje na macie. Ahhh mamy kontrowersję Gustafsson ładnie atakował z góry ground and pound jednak ciosy trafiały na gardę Czecha. Mimo to sędzia Tomasz Bonder podjął decyzję o przerwaniu walki uznając, że Hosek nie bronił się aktywnie.

Video od partnera federacji KSW brazylijskiego kanału COMBATE:

Zostaw ocenę
0
0