Brian Hooi nokautuje KSW 79

KSW 79: Brian Hooi nokautuje Stoimenova w 1. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2023

Brian Hooi stoczy kolejny pojedynek w federacji KSW. W piątej walce gali KSW 79 w Libercu Hooi zmierzy się z Jivko Stoimenovem. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej. Kto był górą w tym pojedynku? Reprezentujący Holandię Hooi czy Bułgar Stoimenov?

Brian Hooi ma za sobą dwa pojedynki w organizacji KSW. Debiutując w Polsce podczas gali KSW 72 pokonał Michała Pietrzaka już w pierwszej rundzie boju. Starcie było tak efektowne, że zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. W drugiej konfrontacji Brian musiał uznać wyższość Artura Szczepaniaka. Holender ma na swoim koncie blisko 30 stoczonych pojedynków.

Zawodowe doświadczenie zdobywał głównie w Europie, ale zbierał też je w Indiach, Indonezji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Brian miał okazję walczyć dla takich marek jak Bellator MMA, German MMA Championship czy Brave CF.

Jivko Stoimenov w KSW walczył do tej pory raz. Na gali KSW 69 zmierzył się z Arturem Szczepaniakiem i podobnie jak Brian Hooi musiał przełknąć gorycz porażki w starciu z Polakiem. Jivko specjalizuje się w wygrywaniu walk przed czasem. Bułgar w dotychczasowej karierze wygrał trzynaście starć i za każdym razem nokautował lub poddawał rywali. „The Bulgarian Ripper” wszystkie wygrane pojedynki kończył już w pierwszej odsłonie.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki

Stoimenov chciał skrócić dystans a następnie po ciosie wejść kopnięciem. Hooi ewidentnie nastawia się na atak wysokim kopnięciem. Stoimenov kolejny raz skrócił dystans i Jivko ładnie trafia raz, drugi, trzeci. Hooi ratuje się klinczem. Brian odpłaca się łokciem który przebił się przez gardę, potem poprawia kolanem na głowę i na korpus. Próba latajacego kolana w wydaniu Hooia, a Jivko Stoimenov odpowiada podbródkiem. Zawodnicy idą na bitkę i zapewne będą liczyli na bonus za walkę wieczoru. Cios za cios i kolano pod siatką w wykonaniu Hooia. Brian poprawia podbródkowymi. Wow Hooi przebił się prostymi przez gardę Stoimenova, a następnie dobił oponenta mocnym ground and pound w parterze! Nokaut!

Materiał video od partnera federacji KSW brazylijskiej stacji Combate

Zostaw ocenę
0
0