khabib nurmagomedov o galach w abu dhabi

Khabib Nurmagomedov zdradza klucz do sukcesu dla zawodników walczących na galach UFC w Abu Dhabi!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 sierpnia 2023

Khabib Nurmagomedov to były mistrz organizacji UFC w kategorii lekkiej. Niepokonany Dagestańczyk postanowił zakończyć karierę i początkowo planował skupić się na pracy trenerskiej. Khabib pojawia się jednak na sali coraz rzadziej, gdyż aktualnie chce spędzać więcej czasu z rodziną.

„Orzeł” udzielił niedawno wywiadu i w trakcie rozmowy zdradził klucz do sukcesu dla zawodników, którzy walczą na galach UFC w Abu Dhabi. Przypominamy, że kolejne wydarzenie najlepszej ligi MMA na świecie w Abu Dhabi odbędzie się w sobotę 21 października. Na gali UFC 294 zawalczą Islam Makhachev i Charles Oliveira.

Wróćmy do słów Khabiba, który nawiązując do swojej walki z Justinem Gaethje i dyskusji w trakcie starcia w octagonie powiedział co jest kluczem do tego by mieć większe szanse na zwycięstwo:

„Pod koniec pierwszej rundy zauważyłem, że Gaethje był już podmęczony, więc powiedziałem mu -’Posłuchaj masz jetlaga, bo przyleciałeś do Abu Dhabi w tygodniu walki, a nie miesiąc wcześniej.’ Przypomniało mi się w jakim miejscu ja byłem po tygodniu czasu w Abu Dhabi, to jest naprawdę pustynia, dobrze znam swój organizm, ale tam czułem się fatalnie, nie mogłem spać. Do Abu Dhabi trzeba przylecieć wcześniej, najlepiej miesiąc przed walką.”

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments