Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2 na UFCX 294 w Abu Dhabi

Islam Makhachev vs. Charles Oliveira 2 na UFC 294! Dana White potwierdził walkę wieczoru gali w Abu Dhabi [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lipca 2023

Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie potwierdził walkę wieczoru gali w Abu Dhabi. 21 października dojdzie do rewanżowego pojedynku Islam Makhachev vs. Charles Oliveira. Brazylijczyk dostosował się zatem do propozycji organizacji i ponownie zawalczy o mistrzowski pas na UFC 294!

W ostatnich dniach sporo było zamieszania odnośnie poszukiwania rywala dla Islama Makhacheva. Akces do walki z mistrzem UFC w kategorii lekkiej zgłosił nawet Mateusz Gamrot. Ostatecznie jednak wszystko wyjaśnił Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie.

White za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że rewanżowe starcie Islama Makhacheva z Charlesem Oliveirą będzie main eventem gali UFC 294 w Abu Dhabi. Brazylijczyk dostosował się tym samym do warunków zaproponowanych przez UFC.

Pierwotnie bowiem Oliveira zaznaczał, że nie jest gotowy do powrotu w październiku i chciał walczyć z Dagestańczykiem w listopadzie, a nawet sugerował grudniowy termin. Ostatecznie jednak utalentowany zawodnik spróbuje odzyskać pas mistrzowski 21 października w Abu Dhabi.

Islam Makhachev wejdzie do octagonu z serią dwunastu kolejnych wygranych i zapewne zrobi wszystko by obronić pas mistrzowski i podtrzymać fenomenalną passę.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments