błachowicz typuje walkę soldaev vs rutkowski

Jan Błachowicz typuje wynik walki Soldaev vs. Rutkowski. Dzień z Adamem Soldaevem przed XTB KSW Colosseum 2! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 maja 2023

Kamerzyści federacji KSW spędzili dzień z Adamem Soldaevem. Zobaczcie jak wygląda droga zawodnika WCA do gali XTB KSW Colosseum 2. Soldaev zmierzy się 3 czerwca z Danielem Rutkowskim. Pojedynek ten może wyłonić kolejnego pretendenta do walki o pas kategorii piórkowej.

Adam Soldaev jest kolejnym bohaterem serii materiałów „Droga do XTB KSW Colosseum 2”. 38-minutowy odcinek poświęcony jest w całości zawodnikowi Warszawskiego Centrum Atletyki.

Kamerzyści federacji KSW spędzili sporo czasu z Soldaevem i towarzyszyli mu między innymi na treningu, na którym stawili się także tacy zawodnicy jak Mamed Khalidov czy Jan Błachowicz. O sparingu Janka z Mamedem pisaliśmy więcej tutaj. Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki z Pereirą od sparingów z Mamedem Khalidovem!

Jan Błachowicz typuje wynik walki Soldaev vs. Rutkowski

Jan Błachowicz pokusił się o wytypowanie wyniku walki Adam Soldaev vs. Daniel Rutkowski:

„Zajebista impreza szacunek dla KSW, że robią coś takiego. No walka Adama to będzie taka wiesz fizyczna walka, ale Adam ma więcej atutów, żeby tą walkę wygrać i to wykorzysta.”

Na co Adam Soldaev odpowiedział:

„Pierwsza osoba, która tak powiedziała. W sensie wiesz z grona zawodowców. Dziękuję Janek! Dlatego nie trenuję bo jakbym trenował to co by ze mnie było (śmiech).”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Dzień z Adamem Soldaevem – droga do XTB KSW Colosseum 2

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Daniel Rutkowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.55, natomiast na wygraną Adam Soldaev ustalono kurs wysokości 2.32.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments