Jan Błachowicz trenował z Khalidovem

Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki z Pereirą od sparingów z Mamedem Khalidovem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 maja 2023

Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki z Alexem Pereirą na gali UFC 291 w Salt Lake City. Były mistrz kategorii półciężkiej sparował dziś z Mamedem Khalidovem, który pojawił się na sali WCA Fight Team.

Jan Błachowicz stanie pod koniec lipca przed kolejnym wielkim wyzwaniem. Polak zmierzy się w octagonie z Alexem Pereirą, byłym mistrzem UFC w kategorii średniej. Starcie zostało zakontraktowane w kategorii do 93 kilogramów. Więcej na temat ogłoszenia walki przeczytacie tutaj. Jan Błachowicz vs. Alex Pereira na UFC 291 w Salt Lake City!

Janek skomentował już także zestawienie i oficjalne ogłoszenie walki na UFC 291. Jeśli jesteście zainteresowani tym co przed pojedynkiem powiedział były mistrz kategorii półciężkiej zerknijcie pod link. Jan Błachowicz komentuje zestawienie z Alexem Pereirą na UFC 291.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 21 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Jan Błachowicz sparował z Mamedem Khalidovem!

Jan Błachowicz rozpoczął już przygotowania do walki z Alexem Pereirą. Na sam początek do Warszawy zawitał Mamed Khalidov, który z kolei trenuje przed zbliżającą się wielkimi krokami galą XTB KSW Colosseum 2.

Wszechstronny striker pokroju Mameda może spokojnie imitować styl walki „Poatana” natomiast Jan Błachowicz także może „odwdzięczyć się” w podobny sposób i naśladować zachowanie Scotta Askhama na macie. Jan Błachowicz zamieścił w sieci zdjęcie ze wspólnego treningu.

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments