Wojsław Rysiewski KSW Colosseum 2

Dyrektor sportowy KSW o tym czy na KSW Colosseum 2 zobaczymy Phila de Friesa i kolejne starcia mistrzowskie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW w rozmowie z dziennikarzem Arturem Mazurem odpowiedział na pytanie czy do rozpiski gali KSW Colosseum 2 zostanie dodane kolejne starcie rangi mistrzowskiej i jak rysuje się sprawa Phila de Friesa. Co jeszcze powiedział Rysiewski?

Artur Mazur, dziennikarz prowadzący program Klatka po Klatce złapał Wojsława Rysiewskiego, dyrektora sportowego federacji KSW po ważeniu przed galą KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Jednym z tematów rozmowy była oczywiście gala KSW Colosseum 2.

Na ten moment w karcie walk gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca znajdują się trzy pojedynki mistrzowskie: Marian Ziółkowski vs Salahdine Parnasse, Paweł Pawlak vs. Tomasz Romanowski oraz Jakub Wikłacz vs. Zuriko Jojua. Więcej na temat tych zestawień przeczytacie w dedykowanych artykułach. KSW Colosseum 2: Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse – oficjalnie potwierdzone starcie mistrzów!, Paweł Pawlak vs. Tomasz Romanowski – starcie o pas na KSW Colosseum 2!, oraz tutaj Jakub Wikłacz będzie bronił pasa na KSW Colosseum 2!

Czy zatem jest szansa na to, że na Stadionie Narodowym zobaczymy kolejne starcie mistrzowskie? Wojsław Rysiewski w trakcie rozmowy został zapytany o Phila de Friesa i jego ewentualną walkę z Alistairem Overeemem na KSW Colosseum 2, oto co opowiedział dyrektor sportowy KSW:

„Phil? Z tego co wiem to spędza teraz wakacje z rodziną. Mogę tylko powiedzieć, że będzie 3 czerwca na Stadionie Narodowym.”

Dopytany o to czy Anglik pojawi się w roli czynnego zawodnika i zamelduje się w klatce czy też będzie gościem na tym evencie Rysiewski odpowiedział:

„To już musicie zaglądać do mediów społecznościowych KSW i wtedy się dowiecie.”

Na koniec dyskusji o walkach mistrzowskich padło pytanie o to czy w takim razie będzie jakieś kolejne starcie, gdyż na pierwszej edycji Colosseum tych walk było zdecydowanie więcej w rozpisce niż aktualnie. Oto jak skomentował sprawę dyrektor sportowy KSW:

„Wtedy mieliśmy tylko jedną małą galę studyjną przed KSW Colosseum. Teraz też mamy galę studyjną, ale mamy galę KSW 81 w kwietniu, mieliśmy także gale w marcu, lutym i styczniu, a zaraz po KSW Colosseum 2 mamy też galę w lipcu, więc musimy zachować na main eventy i na topowe walki te pojedynki mistrzowskie na inne gale.”

źródło: Klatka po Klatce, youtube

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments