Jakub Wikłacz KSW Colosseum 2 Jojua

Jakub Wikłacz będzie bronił pasa na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 kwietnia 2023

Jakub Wikłacz będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii koguciej na gali KSW Colosseum 2. Młody Polak zmierzy się 3 czerwca z niepokonanym od ośmiu walk Zuriko Jojuą. Gala KSW Colosseum 2 odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jakub Wikłacz (14-3-1) w świetnym stylu doszedł do walki o pas KSW wygrywając po drodze z Patrykiem Surdynem, Antunem Račiciem i Bruno Augusto Dos Santosem. W grudniu 2022 roku podczas KSW 77 zmierzył się z Sebastianem Przybyszem i w fenomenalnym, pięciorundowym boju mistrzowskim pokonał go na punkty.

Starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru, a na biodrach Jakuba zawisł upragniony pas KSW wagi koguciej. Teraz Wikłacz, który jest prawdziwym specjalistą od gry parterowej i aż dziewięć konfrontacji w klatce wygrał poddając swoich rywali, stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego trofeum.  

Zuriko Jojua  (9-1) przebojem wdarł się do polskiej organizacji. Gruzin zadebiutował w KSW podczas lutowej gali i w świetnym boju zdominował Shamila Banukayeva, a następnie poddał go balachą. Po tym starciu Zuriko miał stoczyć pojedynek mistrzowski z Sebastianem Przybyszem na gali KSW 69, ale tuż przed walką musiał się z niej wycofać.

27-latek, który na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie trenuje w klubie Octopus, w kolejnym pojedynku zmierzył się z byłym mistrzem Antunem Račiciem i zdominował go w klatce. Zuriko, który zajmuje drugie miejsce w rankingu wagi koguciej KSW, jest na fantastycznej fali ośmiu wygranych z rzędu. 

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments