KSW Colosseum 2 Pawlak vs. Romanowski

Paweł Pawlak vs. Tomasz Romanowski – starcie o pas na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2023

Federacja KSW ogłosiła starcie o pas mistrzowski kategorii średniej. 3 czerwca na Stadionie Narodowym zmierzą się Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski. Gala KSW Colosseum 2 zyskała zatem mocne starcie topowych polskich średnich.

Paweł Pawlak (21-4-1) pozostaje niepokonany od czerwca 2019 roku kiedy na gali ACA 96 w Łodzi pokonał Evgeny’ego Bodnara. „Plastinho” był oczywiście mistrzem organizacji Babilon MMA, z której trafił do federacji KSW.

Łodzianin od momentu dołączenia do KSW zapisał na swoim koncie trzy zwycięstwa pokonując kolejno: Damiana Janikowskiego, Cezarego Kęsika i Toma Breese’a. Łącznie Pawlak legitymuje się serią sześciu kolejnych wygranych.

Tomasz Romanowski (18-8, 1NC) imponuje w ostatnich latach nie tylko faktem, że wygrał trzynaście z czternastu ostatnich walk, lecz także częstotliwością z jaką pojawia się w klatce. Popularny „Tommy” średnio toczy trzy pojedynki na rok co sprawia, że jest jednym z aktywniejszych zawodników na polskim podwórku MMA.

Reprezentant Berserkers Team może pochwalić się passą pięciu kolejnych zwycięstw. Imponujące było zwłaszcza ostatnie zwycięstwo nad Radosławem Paczuskim, gdzie zawodnicy dali kapitalny stójkowy pojedynek.

Poza tym pojedynkiem federacja KSW ogłosiła w tym tygodniu kilka innych starć, o których możecie poczytać tutaj. Daniel Rutkowski vs. Adam Soldaev na KSW Colosseum 2 [VIDEO] oraz pod linkiem KSW 82: Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk, Bohdan Gnidko vs. Rafał Kijańczuk!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments