Bellator 300 – kursy bukmacherskie. Walczą Maciej Różański i Slim Trabelsi!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 października 2023

Już w nocy z soboty 7 października na niedzielę 8 października odbędzie się gala Bellator 300. Na jubileuszowym evencie w San Diego do klatki wejdą między innymi Maciej Różański i Slim Trabelsi, czyli reprezentanci Berserkers Team i ANKOS MMA. Jak prezentują się kursy bukmacherskie?

W walce wieczoru gali Bellator 300 w San Diego zmierzą się Usman Nurmagomedov i Brent Primus. Wielkim faworytem tego starcia jest oczywiście Usman Nurmagomedov. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Bellator 300 – ogromny faworyt w walce o pas!

Wczorajsze ważenie przyniosło niespodziewaną sytuację. Ilima Lei Macfarlane nie zrobiła limitu wagowego i choć bierze udział w walce mistrzowskiej to nawet w przypadku wygranej nie zdobędzie mistrzowskiego pasa.

Bellator 300 – walczą Maciej Różański i Slim Trabelsi!

W klatce Bellatora ponownie zamelduje się Maciej Różański. Reprezentant Berserkers Team zawalczy z Dovletdzhanem Yagshimuradovem. Więcej na temat tego zestawienia przeczytacie w dedykowanym artykule. Bellator 300: Yagshimuradov vs. Różański.

Na jubileuszowej gali Bellator 300 debiut w klatce amerykańskiej organizacji zanotuje Slim Trabelsi, zawodnik poznańskiego ANKOS MMA. Trabelsi zmierzy się z utalentowanym Davionem Franklinem. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na temat tego zestawienia. Slim Trabelsi zawalczy na jubileuszowej gali Bellator 300!

Bellator 300 – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale organizacji Bellator można obstawić u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, odbierz bonus, skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka. Obstaw galę Bellator 300 z walkami Różańskiego i Trabelsiego tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments