Bellator 300 Yagshimuradov vs Różański kursy bukmacherskie

Bellator 300: Yagshimuradov vs. Różański – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 października 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na Bellator 300: Yagshimuradov vs. Różański. Już w nocy z soboty 7 października na niedzielę 8 października w klatce Bellatora zamelduje się Maciej Różański. Rywalem reprezentanta Berserkers Team będzie Dovletdzhan Yagshimuradov. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

Maciej Różański może mówić o sporym szczęściu. Mimo niekorzystnego rezultatu w ostatnim występie w klatce Bellatora, „Spartan” otrzyma szansę walki na jubileuszowej gali Bellator 300. W nocy z soboty 7 października na niedzielę 8 października Różański stoczy pojedynek w San Diego. W walce wieczoru tego wydarzenia Usman Nurmagomedov podejmie Brenta Primusa, kursy na main event znajdziecie tutaj.

Reprezentant Berserkers Team zmierzy się z Dovletdzhanem Yagshimuradovem. Reprezentant Turkmenistanu ma na koncie dwa kolejne zwycięstwa i zapewne zrobi wszystko by podtrzymać dobrą passę. „Wolfhound” ma już w rekordzie wygraną nad jednym Polakiem. Yagshimuradov w 2019 roku znokautował Karola Celińskiego na gali ACA 92.

Jak prezentują się kursy bukmacherskie na pojedynek Yagshimuradov vs. Różański? Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

Bellator 300: Yagshimuradov vs. Różański – kursy bukmacherskie

Galę Bellator 300, oraz wszystkie kolejne eventy organizacji Bellator można obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj się i skorzystaj ze specjalnej promocji trzech zakładów bez ryzyka przygotowanej przez Fortunę dla nowych graczy.

Faworytem walki Yagshimuradov vs. Różański jest zawodnik z Turkmenistanu. Na wygraną Dovletdzhana Yagshimuradova ustalono kurs 1.45, natomiast kurs na wygraną Macieja Różańskiego wynosi 2.52.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments