bellator 300 usman nurmagomedov vs brent primus kursy bukmacherskie

Bellator 300: Usman Nurmagomedov vs. Brent Primus – kursy bukmacherskie. Ogromny faworyt w walce o pas!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 września 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali Bellator 300. W niedzielę 8 października w klatce zmierzą się Usman Nurmagomedov i Brent Primus. Będzie to półfinałowy pojedynek Grand Prix kategorii lekkiej. Usman jest mistrzem dywizji i położy pas mistrzowski na szali! Jakie kursy na ten pojedynek wystawili bukmacherzy?

Usman Nurmagomedov i Brent Primus zmierzą się w main evencie jubileuszowej gali Bellator 300 w San Diego. Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty 7 października, na niedzielę 8 października. Pojedynek Nurmagomedov vs. Primus będzie półfinałowym starciem Grand Prix Bellatora w kategorii lekkiej.

Reprezentant American Kickboxing Academy jest mistrzem dywizji do 70 kilogramów, więc zgodnie z zasadami organizacji Bellator będzie on bronił tytułu w starciu z Primusem. Przez wzgląd na rezygnację Khabiba z pracy trenerskiej długo nie było wiadomo kto stanie w narożniku Usmana jednak dwa dni temu pojawiła się informacja o tym, że stanie w nim Cain Velasquez, który odpowiadał za większość przygotowań Nurmagomedova.

Który z zawodników jest faworytem w tym starciu? Okazuje się, że bukmacherzy uznali, że jeden z zawodników ma bardzo niewielkie szanse na wygraną. Dysproporcje w kursach są bowiem ogromne!

Bellator 300: Nurmagomedov vs. Primus – kursy bukmacherskie

Galę Bellator 300 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez Bellatora obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl! Wystarczy szybko się zarejestrować. Aktualnie obowiązuje ciekawa promocja dzięki której trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Usman Nurmagomedov jest ogromnym faworytem bukmacherów. Na zwycięstwo Dagestańczyka wystawiono kurs 1.05! Kurs na wygraną byłego mistrza, Brenta Primusa ustalono natomiast na poziomie 7.43!

Odbierz bonusy i obstaw walkę Nurmagomedov vs. Primus

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments