Slim Trabelsi zawodnik ankos mma zawalczy na bellator 300

Slim Trabelsi, zawodnik ANKOS MMA zawalczy na jubileuszowej gali Bellator 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 września 2023

Slim Trabelsi, zawodnik teamu ANKOS MMA zawalczy na jubileuszowej gali Bellator 300! Wydarzenie odbędzie się 7 października w San Diego, a rywalem Trabelsiego będzie Amerykanin Davion Franklin.

Historia Slima Trabelsiego jest niezwykle interesująca. Zawodnik po wywalczeniu mistrzowskiego pasa organizacji ARES FC w kategorii ciężkiej miał w październiku 2022 roku wystąpić na gali UFC 280. Niestety ostatecznie te plany spełzły na niczym i zawodnik reprezentujący ANKOS MMA musiał odłożyć marzenia o występach na wielkich galach na dłuższy okres czasu.

Co się odwlecze to nie uciecze i w zasadzie rok później Trabelsi wystąpi na gali Bellator 300 w San Diego. Trabelsi zmierzy się z Davionem Franklinem, a pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Amerykanin ma na swoim koncie siedem walk w organizacji Bellator z czego wygrał, aż sześć!

Przed Trabelsim zatem ciężkie wyzwanie jednak fighter przyznał, że to co najgorsze to już za nim, gdyż rok bez zawodowych walk był niezwykle ciężki, a teraz wreszcie otwierają się przed nim drzwi do wielkiej kariery.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments