Bellator 300 Bader vs Vassell Nurmagomedov Primus

Bellator 300: Bader vs. Vassell 2 – cztery walki mistrzowskie na jubileuszowej gali! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 sierpnia 2023

Organizacja Bellator zaanonsowała jubileuszową galę Bellator 300, która odbędzie się 7 października w Pechanga Arena w San Diego. W walce wieczoru Ryan Bader i Linton Vassell staną do rewanżu, którego stawką będzie pas kategorii ciężkiej. Łącznie na gali Bellator 300 odbędą się, aż cztery walki mistrzowskie!

Scott Coker i spółka przygotowali wielkie święto dla fanów MMA. Na jubileuszowej gali Bellator 300 odbędą się, aż cztery starcia rangi mistrzowskiej. Organizacja Bellator zawita 7 października do San Diego, gdzie w Pechanga Arena dojdzie między innymi do rewanżowej walki Ryana Badera z Lintonem Vassellem. Drugie starcie Amerykanina z Anglikiem odbędzie się oczywiście w limicie kategorii ciężkiej.

Ryan Bader ma na koncie trzy kolejne zwycięstwa w tym te najważniejsze odniesione w ostatnim występie kiedy rywalem „Dartha” był legendarny Fedor Emelianenko. „The Big Swarm” dzięki serii pięciu kolejnych wygranych wypracował sobie szansę do stoczenia drugiej walki z zawodnikiem z Arizony.

W drugim z najciekawszych starć głównej karty do boju staną Usman Nurmagomedov i Brent Primus. Młody Nurmagomedov położy swój pas mistrzowski kategorii lekkiej na szali w pojedynku z byłym championem. Pojedynek Nurmagomedov vs. Primus będzie także półfinałem Grand Prix kategorii do 70 kilogramów.

W dwóch pozostałych walkach mistrzowskich zobaczymy w akcji dobrze znane zawodniczki. Cris Cyborg będzie broniła pasa kategorii piórkowej w pojedynku z Cat Zingano natomiast Liz Carmouche stanie do obrony trofeum dywizji muszej w batalii z Ilimą Lei-MacFarlane.

Bellator 300: Bader vs. Vassell 2 – walki mistrzowskie

Organizacja Bellator opublikowała video zapowiedź gali Bellator 300, a także pierwszą grafikę promującą wydarzenie w San Diego.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments