Bartosz Fabiński Kacper Karski Strife 4 Rzeszów

Bartosz Fabiński wraca do zawodowych startów! Rzeźnik na gali Strife 4 zmierzy się z pogromcą Piotra Strusa!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lipca 2023

Organizacja Strife MMA zaskoczyła fanów ogłoszeniem main eventu gali Srife 4, która odbędzie się 7 października w G2A Arenie w Rzeszowie! Bartosz Fabiński wróci do zawodowych startów po 2,5 letniej przerwie i zmierzy się z Kacprem Karskim, pogromcą Piotra Strusa!

Wczoraj odbyła się specjalna konferencja na której przedstawiono bohaterów gal Strife Tube oraz Strife 4. Największym zaskoczeniem wydarzenia było bez wątpienia zaprezentowanie uczestników main eventu gali która odbędzie się 7 października w G2A Arenie w Rzeszowie.

Tego dnia w klatce zmierzą się Bartosz Fabiński (15-5) oraz Kacper Karski (8-3). Dla popularnego „Rzeźnika” będzie to powrót do startów po 2,5 letniej przerwie. Fabiński ostatnie walki toczył w organizacji UFC, więc na papierze zapewne będzie wielkim faworytem w tym starciu.

Kacper Karski, który ma na swoim koncie występ w organizacji Cage Warriors sam przeszedł podobną drogę do tej co Fabiński. W lutym na gali Strife 3 – Kacper pokonał Piotra Strusa. Dla Karskiego był to powrót do zawodowych startów po niema 6-letniej przerwie.

Pojedynek Fabiński vs. Karski zakontraktowano w limicie do 84 kilogramów. Niewykluczone, że wygrany z tego starcia w niedalekiej przyszłości stanie przed szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego. W którymś momencie organizacja będzie bowiem musiała zacząć te pasy „rozdawać”.

Bartosz Fabiński o powrocie do MMA i debiucie w Strife

Bartosz Fabiński o powrocie do zawodowych startów, debiucie w organizacji Strife MMA, a także pojedynku z Kacprem Karskim. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments