Adrian Bartosiński vs Salahadine Parnasse na KSW 89 szykuje się coś grubego

Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse na KSW 89: „Szykuje się coś grubego”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

Adrian Bartosiński, mistrz federacji KSW w kategorii półśredniej zamieścił interesujący wpis na instagramie. Łącząc to z wcześniejszą wypowiedzią „Bartosa” na twitterze można założyć, że zawodnik Octopusa wystąpi na grudniowej gali KSW 89. Wpis niespodziewanie skomentował Salahdine Parnasse!

W ostatnich dniach federacja KSW zasypuje nas kolejnymi ogłoszeniami. Najpierw zaanonsowano termin i walkę wieczoru gali KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk, a następnie podano kolejne zestawienia gali KSW 87 w czeskim Trzyńcu: Ivan Erslan vs. Rafał Haratyk, a także Vojtech Garba vs. Michał Dreczkowski.

Przejdźmy jednak do głównego tematu tego artykułu. Adrian Bartosiński to mistrz federacji KSW w kategorii półśredniej. Najlepszy zawodnik dywizji do 77 kilogramów ma wyraźną chrapkę na „kasowe” walki i nie boi się podejmowania trudnych wyzwań. Kilka dni temu popularny „Bartos” zamieścił na twitterze grafikę z opisem:

„A może by tak wziął i zawalczył w Gliwicach?”

Fighter dodał także opis: „Big News soon” zwiastując wielkie ogłoszenia.

Wpis niespodziewanie skomentował Salahdine Parnasse! Mistrz federacji KSW w kategoriach piórkowej i lekkiej.

Oczywiście nie musi to oznaczać walki Polaka z Francuzem jednak bitny talent znad Sekwany niejednokrotnie podkreślał, że jest gotów do toczenia pojedynków także w wyższych kategoriach wagowych.

Bartosiński zamieścił także wpis na instagramie, gdzie napisał:

„Szykuje się coś grubego”

Przeglądając instagrama możemy zobaczyć, że Bartosiński i Parnasse chętnie wymieniają komentarze:

Salahdine Parnasse napisał na instagramie, że „w tym zawodzie nie ma przyjaciół”, na co „Bartos” zareagował emotką sugerującą, że „widzi” słowa wypisane przez Francuza. Także i tutaj Parnasse dorzucił swoje, że wkrótce dojdzie do kasowej walki wskazując palcem na Polaka!

Jeśli zatem dojdzie do pojedynku Adrian Bartosiński vs. Salahdine Parnasse możemy założyć, że albo Francuz przejdzie do kategorii półśredniej albo też „Bartos” podejmie próbę ścinania do dywizji lekkiej. To drugie mogłoby się okazać trudne do wykonania biorąc pod uwagę gabaryty mistrza kategorii do 77 kilogramów.

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments