ksw 87 ivan erslan vs. rafał haratyk

KSW 87: Ivan Erslan vs. Rafał Haratyk na gali w Czechach!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 września 2023

Federacja KSW ogłosiła kolejne zestawienie, do którego dojdzie na gali w Czechach. 14 października na gali w Trzyńcu zmierzą się Ivan Erslan i Rafał Haratyk. Dla doświadczonego Polaka będzie to debiut w najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Federacja KSW kontynuuje ogłaszanie kolejnych zestawień. Dziś zaanonsowano pojedynek, który został dodany do rozpiski wydarzenia, które odbędzie się w Czechach, za naszą południową granicą.

Już 14 października w Trzyńcu w hali Werk Arena dojdzie do mocnego zderzenie w wadze półciężkiej. Ivan Erslan (13-2 1NC, 9 KO, 1 Sub), były pretendent do tytułu i numer jeden tej kategorii wagowej, przywita debiutującego w okrągłej klatce Rafała Haratyka (16-5-2, 4 KO, 5 Sub) czołowego zawodnika kategorii średniej w Polsce.

Fighter, który poza startami w MMA pracuje także jako strażak zdecydował się na przejście do dywizji półciężkiej, czyli wyższej kategorii wagowej. Do walki dojdzie podczas gali KSW 87 w Czechach.  

Ivan Erslan dwa razy w karierze stawał do walki o pas mistrzowski KSW. W roku 2020 próbował go odebrać Tomaszowi Narkunowi, a w roku 2022 Ibragimowi Chuzhigaevowi. W obu starciach musiał uznać wyższość swoich rywali, ale były to jedyne przegrane w jego dotychczasowej karierze.

Erslan ma na swoim koncie trzynaście wygranych pojedynków, z których aż dziewięć zdobył przez nokaut, a raz tryumfował przez poddanie. Chorwat w KSW posłał na deski Przemysława Mysialę i Rafała Kijańczuka. Ostatni raz bił się w maju tego roku i podczas gali w Chorwacji dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przed czasem.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

Rafał Haratyk – gdzie walczył nowy zawodnik KSW?

Rafał Haratyk jest byłym pretendentem do tytuł mistrzowskiego wagi średniej organizacji Ares. Polak rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2010. Do dziś stoczył 23 pojedynki, z których szesnaście wygrał. Rafał jest przekrojowym fighterem. Cztery razy zwyciężał posyłając rywali na deski, a pięć razy tryumfował przez poddanie.

Popularny „Polski Czołg” zbierał doświadczenie walcząc nie tylko w Polsce, ale również w RPA, Francji, Kazachstanie, Rosji czy na Białorusi. Rywalizował między innymi pod banderą organizacji EFC, Babilon MMA, ACA, Ares i FEN. Ostatni raz walczył w styczniu tego roku, ale musiał uznać wyższość rywala. Wcześniej był na fali trzech wygranych z rzędu, a w ostatnich jedenastu pojedynkach tryumfował dziewięć razy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments