dwóch nowych zawodników ksw czesko-polskie starcie ksw 87

Dwóch nowych zawodników KSW zmierzy się w czesko-polskim starciu na gali KSW 87 w Trzyńcu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 września 2023

Federacja KSW poinformowała, że dwóch nowo zakontraktowanych zawodników zmierzy się w czesko-polskim starciu na gali KSW 87. Wydarzenie odbędzie się 14 października w Werk Arena w czeskim Trzyńcu!

Trzy tygodnie wstecz informowaliśmy was o tym, że nowym zawodnikiem federacji KSW został Vojtech Garba. Zawodnik znany pod pseudonimem „Silesian Knight” walczył do tej pory głównie w Czechach i na Słowacji jednak ma na swoim koncie także występ w Finlandii.

Na gali KSW 87 dojdzie do pojedynku dwóch nowych nabytków najlepszej europejskiej organizacji MMA. Wspomniany „Śląski Rycerz” zmierzy się bowiem z nowo zakontraktowanym Michałem Dreczkowskim. Pochodzący z Słupcy reprezentant Ankos MMA stanie do boju ze zdecydowanie bardziej doświadczonym rywalem.

Na ten moment walka Garba vs. Dreczkowski jest drugim czesko-polskim starciem w rozpisce gali, która odbędzie się 14 października w Trzyńcu.

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments