XTB KSW Colosseum 2. Romanowski zapowiada fajerwerki! „Nie zapomnicie tej walki do końca życia”

S
0
Opublikowano: 26 kwietnia 2023

Już za niewiele ponad 5 tygodni Tomasz Romanowski stoczy jeden z najważniejszych pojedynków w swoim życiu. Na XTB KSW Colosseum 2 spotka się z Pawłem Pawlakiem, a stawką będzie pas mistrzowski wagi średniej.

Popularny „Tommy” z niezwykłą regularnością pojawia się w klatce. Fighter Berserkers Team był już bliski title shota o mistrzostwo kategorii półśredniej, ale po wpadce na ważeniu zdecydował się przejść do wyższej dywizji. Tam szybko udowodnił swoją wartość i na XTB KSW Colosseum 2 spotka się z niepokonanym w organizacji Pawłem Pawlakiem.

Tomasz Romanowski spotkał się z przedstawicielami mediów na PGE Stadionie Narodowym, gdzie dojdzie do tego pojedynku. Przyznał, że niesamowicie cieszy się z faktu, iż znalazło się dla niego miejsce na tak hitowej gali i zapewnił, że odpłaci się kapitalnym widowiskiem w klatce.

„W połowie marca dostałem ten telefon od Woja. Pamiętam, że taki byłem podjarany, że się cieszyłem… Pierwszy raz, szczerze ci powiem, tak cieszyłem się. Mówiłem: 'ale będzie wojna!’ Wiadomo, mogli też mi dasz na inną galę na main event i tak dalej, bo to walka o pas. Ale za to, że gdzieś tam wynagrodziliście mi to, to ja wam wynagrodzę to wspaniałym pojedynkiem, emocjonalnym.'”

„Na pewno, jak walka będzie trwała przez 5 rund, to będzie dużo krwi, tego, co właśnie ludzie na Colosseum potrzebują. Ja tym fanom chcę i na pewno to dostarczę. Czekajcie cierpliwie, a na pewno zobaczycie walkę, której nie zapomnicie do końca życia.”

Kursy bukmacherskie na walkę Pawlak vs Romanowski

Całą kartę walk XTB KSW Colosseum 2 i wszystkie inne gale federacji obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano specjalne BONUSY!

Za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments