grzegorz siwy podpisał kontrakt z gromda

Walczył w Oktagonie i Fight Nights Global – weteran Grzegorz Siwy nowym zawodnikiem organizacji GROMDA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 kwietnia 2024

Organizacja GROMDA dokonała potężnego wzmocnienia. Grzegorz Siwy walczył w takich organizacjach jak Oktagon i Fight Nights Global, a teraz podpisał kontrakt z GROMDĄ.

Grzegorz Siwy to zawodnik dobrze znany kibicom MMA w Polsce. Zawodnik Legion Team Tarnów rozpoczął zawodową karierę od serii siedmiu zwycięstw z rzędu. Niestety później zaliczył pierwszą przegraną w boju z Robertem Bryczkiem.

Od tamtej pory „Fizol” walczył w kratkę przeplatając wygrane z przegranymi. Nie zmienia to faktu, że Siwy ma w rekordzie cenne wygrane nad takimi zawodnikami jak Piotr Wawrzyniak i Samuel Kristofić.

Siwy wielokrotnie udowadniał, że nie boi się wyzwań i toczył ciężkie boje na zagranicznych galach w Pradze, Kijowie, Moskwie czy w dalekim Władywostoku. Siwy bił się z fighterami takimi jak Makhmud Muradov czy Khalid Murtazaliev, którzy aktualnie walczą odpowiednio w UFC lub Bellatorze.

Organizacja GROMDA przedstawiła nowego zawodnika następującymi słowami:

Czas dorzucić świeżego mięcha na grill. FIZOL wchodzi do gry! Torpeda na czysto, tłusty boczek, żyłka siedzi i nabitka pod szyjkę. Doświadczony fighter MMA, powraca do życia… i wchodzi barbarzyńsko na dzielnice bitki. Siła, adrenalinka i totalne wyniszczenie. Bez przebaczenia dla lamusów.

Ruszyła sprzedaż PPV na galę GROMDA 17: VABANK. Wydarzenie tradycyjnie będzie można oglądać wyłącznie na GROMDA.tv.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments