Maxim Grishin ufc zwolniony

UFC zwalnia Rosjanina który walczył w M-1, KSW i PFL

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 czerwca 2023

Maxim Grishin 39-letni zawodnik kategorii ciężkiej został zwolniony z UFC. Rosjanin, który w przeszłości walczył w M-1, KSW czy PFL stoczył w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie zaledwie 5 walk.

Maxim Grishin w trakcie długiej kariery walczył zarówno dla M-1 czy PFL jak i zaliczył mały epizod w KSW gdzie przegrał na gali KSW 12. Kiedy podpisywał kontrakt z UFC miał na koncie doskonałą serię dziewięciu walk bez porażki. Rosjanin już w pierwszej walce odbił się jednak od ściany przegrywając debiutancki pojedynek w UFC z Marcinem Tyburą.

Później „Maximus” walczył ze zmiennym szczęściem, a porażka na pierwszej czerwcowej gali w Las Vegas najwyraźniej przechyliła szalę na jego niekorzyść. Znając podejście rosyjskich zawodników nie będzie to zapewne koniec kariery Grishina, który zaliczy miękkie lądowanie w jednej z rodzimych organizacji.

Warto podkreślić, że w czerwcu organizacja UFC zwalnia w zasadzie jednego zawodnika dziennie. Informacja o kolejnych zwolnieniach pojawiła się wczoraj, 19 czerwca i do tego dnia zwolniono łącznie… 19 zawodników.

Wygląda na to, że szykowane są wolne miejsca dla zawodników, którzy trafią do najlepszej ligi MMA na świecie przez kolejną edycję Dana White’s Contender Series.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments