ufc vegas 85 dolidze vs imavov oficjalny trailer

UFC Vegas 85: Dolidze vs. Imavov – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 stycznia 2024

W walce wieczoru gali UFC Vegas 85 zmierzą się Roman Dolidze i Nassourdine Imavov. Pojedynek dwóch zawodników z TOP 15 rankingu kategorii średniej zapowiada się doskonale.

Za tydzień, w sobotę 3 lutego odbędzie się gala UFC Vegas 85. Matchmakerzy organizacji UFC przygotowali bardzo interesującą rozpiskę na wydarzenie, które zostanie rozegrane na małym obiekcie UFC Apex.

W octagonie rozegra się potyczka o miejsce w TOP 10 rankingu kategorii średniej, a jeśli zwycięzcą boju okaże się Roman Dolidze to przy „pomyślnym wietrze” może nawet zanotować awans do topowej piątki.

Gruzin miał w końcówce 2023 roku sporego pecha, gdyż dwukrotnie odwołano starcia z jego udziałem. Najpierw Derek Brunson rozstał się z UFC, a następnie Jared Cannonier zerwał więzadło w kolanie i także wypadł z walki.

Ostatecznie powrót Dolidze do octagonu zdecydowanie odwiódł się w czasie i 3 lutego Roman zamelduje się w octagonie po niemal 11 miesięcznej przerwie.

Nassourdine Imavov także może mówić o sporym pechu, gdyż jego czerwcowy pojedynek zakończył się werdyktem no contest po przypadkowym zderzeniu głowami.

UFC Vegas 85: Dolidze vs. Imavov – trailer

Organizacja UFC udostępniła oficjalny trailer gali UFC Vegas 85. W main evencie dojdzie do starcia zawodników kategorii średniej. Zobacz video zapowiedź walki Dolidze vs. Imavov.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments