ufc vegas 84 ankalaev vs walker 2 video zapowiedź

UFC Vegas 84: Ankalaev vs. Walker 2 – video zapowiedź

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 stycznia 2024

Organizacja UFC opublikowała video zapowiedź gali UFC Vegas 84, będzie to pierwsze wydarzenie w 2024 roku. Magomed Ankalaev i Johnny Walker zmierzą się w rewanżowym starciu.

13 stycznia na gali UFC Vegas 84 dojdzie do rewanżowego starcia Magomeda Ankalaeva z Johnnym Walkerem. Pierwsza walka obu fighterów zakończyła się przedwcześnie po faulu Dagestańczyka i została uznana za nieodbytą.

Teraz Brazylijczyk zapowiada srogi rewanż, chce pokonać Ankalaeva i otworzyć sobie drogę do pojedynku z Alexem Pereirą na UFC 300. Magomed zrobi jednak wszystko by do tego nie dopuścić i dopisać do rekordu kolejną wygraną.

Przed walką z Janem Błachowiczem Ankalev legitymował się serią dziewięciu zwycięstw z rzędu jednak remis w walce z Polakiem oraz no contest w pierwszym pojedynku z Walkerem sprawił, że kariera zawodnika z Kaukazu zdecydowanie wyhamowała.

Na gali dojdzie także do pojedynku doświadczonego Jima Millera z reprezentującym American Kickboxing Academy Meksykaninem Gabrielem Benitezem.

UFC Vegas 84: Ankalaev vs. Walker 2 – video zapowiedź

Organizacja UFC udostępniła oficjalną video zapowiedź gali UFC Vegas 84. W main evencie dojdzie do walki Ankalaev vs. Walker 2.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments