chase hooper udusił leavitta ufc

UFC Vegas 82: Chase Hooper szybko udusił Leavitta [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 listopada 2023

Chase Hooper i Jordan Leavitt zmierzyli się w pojedynku, który na papierze miał wszystko, aby skraść show podczas gali UFC Vegas 82. Jakim wynikiem zakończyło się starcie dwóch młodych zawodników?

Zarówno Chase Hooper jak i Jordan Leavitt walczą już w organizacji UFC od kilku lat. Zawodników łączy także start w programie Dana White’s Contender Series choć tu warto wspomnieć, że Hooper pomimo wygranej nie otrzymał kontraktu od prezesa UFC. Chase musiał stoczyć jeszcze trzy walki, aby zapracować na umowę z najlepszą ligą MMA na świecie.

Zawodników łączą także występy w „kratkę” i ilość wygranych w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie. Hooper i Leavitt wygrali do tej pory po cztery walki w organizacji UFC. Czy Hooper i Leavitt skradli show na gali UFC Vegas 82 i zgodnie z oczekiwaniami dali walkę wieczoru?

Chase Hooper szybko chciał zaatakować w stójce jednak Leavitt natychmiast sklinczował i starał się przenieść walkę na matę. Bardzo interesujący moment, w którym zawodnicy świetnie zmieniali pozycje w parterze. Jordan Leavitt stara się ustabilizować pozycję z góry. Chase Hooper idzie po rękę rywala. Trudna sytuacja Leavitta! Jordan nie tylko wychodzi z opresji lecz również wpada w rywala potężnym ciosem. Niesamowita akcja Hoopera który bardzo dynamicznie zachodzi za plecy rywala i szybko go poddaje!

Chase Hooper pokonał Jordana Leavitta przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments