UFC 290 Volkanovski vs. Rodriguez gdzie oglądać

UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez – gdzie oglądac? Karta walk najmocniej obsadzonej gali w tym roku!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 lipca 2023

Organizacja UFC zaprezentowała pełną kartę walk gali UFC 290. Na gali odbędą się dwa starcia rangi mistrzowskiej. Alexander Volkanovski podejmie Yaira Rodrigueza, a Brandon Moreno stanie do rewanżu z Alexandre Pantoją. Gdzie oglądać UFC 290? To będzie najmocniej obsadzona gala w tym roku!

Prezes Dana White oraz matchmakerzy Sean Shelby i Mick Maynard przygotowali bardzo mocną rozpiskę na galę UFC 290! W weekend opublikowano świetnie zrealizowane Odliczanie do gali UFC 290, pełny odcinek znajdziecie tutaj. UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez, Moreno vs. Pantoja 2 – odliczanie do gali.

W main evencie Alexander Volkanovski zmierzy się z Yairem Rodriguezem. Dojdzie zatem do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii piórkowej i starcia pełnoprawnego mistrza z tymczasowym championem. Niewykluczone, że wygrany z tego pojedynku w niedalekiej przyszłości będzie musiał stanąć do walki z niepokonanym Ilią Topurią.

W drugiej z walk mistrzowskich Brandon Moreno zawalczy z Alexandre Pantoją. Kilka lat temu w pierwszym starciu górą był Brazylijczyk, tę walkę możecie zobaczyć tutaj. UFC przypomina pierwszą walkę Brandon Moreno vs. Alexandre Pantoja

Dodatkową atrakcją dla fanów będzie walka Roberta Whittakera z Dricusem du Plessisem. Ten pojedynek będzie oficjalnym eliminatorem do starcia o pas kategorii średniej.

Gdzie oglądać UFC 290?

Galę UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 9 lipca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 9 lipca.

Data: 9 lipca, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 00:00, niedziela 9 lipca
Start transmisji z karty głównej: 4:00, niedziela 9 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez – karta walk

Karta główna:

 • Alexander Volkanovski vs. Yair Rodriguez – walka wieczoru – o pas -66kg
 • Brandon Moreno vs. Alexandre Pantoja 2 – co-main event – o pas -62kg
 • Robert Whittaker vs. Dricus du Plessis
 • Jalin Turner vs. Dan Hooker
 • Bo Nickal vs. Tresean Gore

Karta wstępna:

 • Robbie Lawler vs. Niko Price
 • Jack Della Maddalena vs. Josiah Harrell
 • Yazmin Jauregui vs. Denise Gomes
 • Jimmy Crute vs. Alonzo Menifield
 • Vitor Petrino vs. Marcin Prachnio
 • Cameron Saaiman vs. Terrence Mitchell
 • Shannon Ross vs. Jesus Aguilar
 • Kamuela Kirk vs. Esteban Ribovics

UFC 290 – kursy bukmacherskie

Prezentujemy aktualne kursy bukmacherskie na galę UFC 290 w Las Vegas. Aktualnie w ofercie nie ma jeszcze kursów na pojedynek Jack Della Maddalena vs. Josiah Harrell. Australijczyk pierwotnie miał zmierzyć się z Seanem Bradym i po zmianach w rozpisce bukmacherzy nie wystawili jeszcze kursów na nowe starcie.

UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez – trailer Top Dog

https://www.youtube.com/watch?v=wATG99DoOig&pp=ygUHdWZjIDI5MA%3D%3D
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments