Odliczanie do gali UFC 290 pełny odcinek video

UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez, Moreno vs. Pantoja 2 – odliczanie do gali. Pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lipca 2023

Zapraszamy wszystkich sympatyków MMA na premierę odliczania do gali UFC 290. W walce wieczoru Alexander Volkanovski i Yair Rodriguez zunifikują pasy mistrzowskie dywizji piórkowej. W co-main evencie dojdzie do rewanżowej potyczki między Brandonem Moreno, a Alexandre Pantoją. Pełny odcinek odliczania do UFC 290 znajdziecie poniżej.

Alexander Volkanovski, mistrz organizacji UFC w kategorii piórkowej podejmie Yaira Rodrigueza, zawodnika który zdobył tymczasowy pas. Dojdzie zatem do unifikacji pasów mistrzowskich i poznamy jednego, pełnoprawnego mistrza dywizji do 66 kilogramów.

W co-main evencie Brandon Moreno i Alexandre Pantoja zmierzą się w rewanżowym starciu, którego stawką będzie pas kategorii muszej. Pierwszą walkę Meksykanina z Brazylijczykiem możecie zobaczyć tutaj. UFC przypomina pierwszą walkę Brandon Moreno vs. Alexandre Pantoja.

Dodatkową atrakcją dla fanów MMA będzie pojedynek Roberta Whittakera z Dricusem du Plessisem. Zawodnicy ci zmierzą się w oficjalnym eliminatorze do walki o pas mistrzowski kategorii średniej (-84 kg).

Nim przejdziemy do odliczania do UFC 290 przypominamy gdzie i w jaki sposób możecie obstawiać i oglądać galę UFC Vegas 76 i wszystkie inne wydarzenia organizowane przez UFC!

Gdzie oglądać UFC Vegas 76? Transmisja online

Galę UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 1 lipca o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 2 lipca.

Data: 1 lipca, sobota
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 1 lipca
Start transmisji z karty głównej: 1:00, niedziela 2 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 290: Kursy bukmacherskie

Poniżej znajdziecie całą listę kursów bukmacherskich na UFC 290. W karcie walk znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie: Volkanovski vs Rodriguez oraz Moreno vs Pantoja. Przed wielką szansą stanie były mistrz KSWDricus Du Plsessis. Afrykaner zmierzy się z Robertem Whittakerem, a zwycięzca tego starcia otrzyma title shota przeciwko Israelowi Adesanyi.

UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez – odliczanie do gali

Pełny odcinek odliczania do gali znajdziecie poniżej. Materiał video zostanie opublikowany równo o godzinie 21:00, zapraszamy na premierę!

https://www.youtube.com/watch?v=kaV-uX4zRQg
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments