Brandon Moreno vs Alexandre Pantoja video free fight

UFC przypomina pierwszą walkę Brandon Moreno vs. Alexandre Pantoja [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lipca 2023

Brandon Moreno i Alexandre Pantoja zmierzą się po raz drugi na gali UFC 290 w Las Vegas. Zawodnicy stoczyli pierwszy pojedynek 19 maja 2018 roku. Organizacja UFC w formie przypomnienia udostępniła to starcie jako free fight.

Brandon Moreno i Alexandre Pantoja mają długą historię. W pierwszym pojedynku górą był „Cannibal” jednak później to „Baby Assassin” zaczął osiągać lepsze rezultaty, aż w końcu sięgnął po mistrzowskie trofeum organizacji UFC. Faworytem zestawienia będzie zatem Moreno, zasiadający aktualnie na tronie kategorii muszej.

Pantoja ma na koncie serię trzech kolejnych zwycięstw i zrobi wszystko by pokonać Meksykanina po raz drugi i wreszcie sięgnąć po mistrzowski tytuł! Zawodnicy stoczą drugą walkę za tydzień, na gali UFC 290. Dziś wróćmy jednak do ich pierwszego starcia i przypomnijmy sobie w jaki sposób przebiegło.

https://www.youtube.com/watch?v=PBQNoY8m5Vk

UFC 290: Kursy bukmacherskie

Poniżej znajdziecie całą listę kursów bukmacherskich na UFC 290. W karcie walk znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie: Volkanovski vs Rodriguez oraz Moreno vs Pantoja. Przed wielką szansą stanie były mistrz KSWDricus Du Plsessis. Afrykaner zmierzy się z Robertem Whittakerem, a zwycięzca tego starcia otrzyma title shota przeciwko Israelowi Adesanyi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments