szokujący rywal tomasza narkuna na sbs 5 kibice załamani

Szokujący rywal Tomasza Narkuna na SBS 5, kibice załamani!

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 10 maja 2024

Dziś wreszcie okazało się z kim zmierzy się Tomasz Narkun na gali Seaside Battles 5 w Szczecinie. Ogłoszono szokujące zestawienie, rywalem Narkuna będzie Arkadiusz Jędraczka.

Tomasz Narkun (20-6) to były mistrz federacji KSW w kategorii półciężkiej. Pochodzący ze Stargardu reprezentant Berserkers Team jest już niezwykle doświadczony choć wciąż stosunkowo młody jak na zawodnika wyższych kategorii wagowych.

Tomasz Narkun ma w rekordzie między innymi dwie wygrane nad legendarnym Mamedem Khalidovem, a także zwycięstwa nad taki doskonałymi fighterami jak Ivan Erslan, Marcin Wójcik, Goran Reljić czy Rameu Thierry Sokoudjou.

Uchodzący za asa parteru „Żyrafa” rozstał się w ubiegłym roku z federacją KSW. Głównym planem Tomasza Narkuna i jego teamu było odbudowanie się po serii trzech porażek i zbudowanie serii zwycięstw, która sprawi że pojawią się szanse na angaż w UFC.

Narkun związał się z mało znaną organizacją Seaside BattleS i zanotował w niej dwie szybkie wygrane. Znokautował i poddał średniej jakości rywali, a łączny czas jaki spędził w klatce w ciągu tych dwóch walk to zaledwie 50 sekund.

Ogłoszono rywala Tomasza Narkuna – kibice w szoku

W ubiegłym miesiącu Tomasz Narkun ogłosił, że wróci do klatki 11 maja na gali Seaside BattleS 5 w amfiteatrze w Szczecinie. Przez długi czas temat jednak ucichł, a choć czas mijał to organizacja SBS nie ogłaszała nazwiska rywala Narkuna.

Dziś zawodnik wrzucił nawet zdjęcie z ważenia, a mimo to wciąż nie było wiadomo z kim w klatce zmierzy się Berserker. Dopiero później w sieci pojawiła się grafika informująca o tym, że rywalem Tomasza Narkuna będzie doświadczony 40-letni Arkadiusz Jędraczka (9-19).

„Rooney” walczy zawodowo od 2008 roku i z nie jednego pieca chleb jadł to przegrał, aż czternaście walk przed czasem. Trzeba przyznać, że jest to szokujące zestawienie i nie może dziwić fakt, że na profilu Tomasza Narkuna w mediach społecznościowych natychmiast pojawiły się komentarze załamanych kibiców.

Zszokowani fani spodziewali się, że organizacja zapewni byłemu mistrzowi KSW rywala na solidnym poziomie. Tym bardziej, że Teatr Letni w Szczecinie może pomieścić niemal 3 tysiące kibiców i zapewne byłoby łatwiej wypełnić go po brzegi gdyby naprzeciwko Narkuna stanął oponent o uznanym nazwisku.

Zostaw ocenę
3
8
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TonySkull
2 miesięcy temu

Narkun jest już skończony .. brak ambicji , słaba psycha.. Pewnie zero kondycji..

Marcin
2 miesięcy temu

Wójcika niech dadzą do rewanżu . Przypadkowa wygrana bez możliwości rewanżu to nie wygrana .