Sterling zdradza kulisy powrotu na UFC 292: „Nie chcę używać słowa 'zmuszony’, ale…”

S
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

W najbliższą sobotę dojdzie na UFC 292 do wyczekiwanego starcia w kategorii koguciej. Sean O’Malley spotka się w walce mistrzowskiej z Aljamainem Sterlingiem, który nie może się doczekać pojedynku.

-> Odbierz bonusy i zobacz UFC 292 na żywo

Przed kilkoma miesiącami „Funk Master” po raz trzeci z rzędu obronił pasa mistrzowskiego dywizji do 135 funtów przeciwko byłemu championowi. Jamajczyk pokonywał już Petra Yana i TJ’a Dillashawa, a na UFC 288 niejednogłośną decyzją wygrał z Henrym Cejudo.

Chwilę później doszło do potwierdzenia kolejnego pretendenta pierwszego face to face’a pomiędzy Aljamainem Sterlingiem i Seanem O’Malleyem. Popularny „Sugar” działa championowi na nerwy i ten notorycznie podkreśla, jak wielką ma chęć na spuszczenie mu łomotu.

Podczas sesji Q&A w Nowym Jorku Sterling przepowiedział, że zawodnika z Phoenix czeka ciężka noc. Zwłaszcza, gdy tylko plecy Seana zetknął się z matą.

„Chcę rozwalić mu twarz. Chcę zmiażdżyć tego szczura, tego łysego szczura, jakim jest. Jak go sprowadzę, to wytrę nim matę. Zostanie zmiażdżony. Zapłaci za wszystko, co dotychczas powiedział. Za cały ten trash talk, za bycie pupilkiem Dany White;a. Ja niczego takiego nie miałem i nie mogę się doczekać, kiedy się na nim wyładuję.”

Aljo” niespecjalnie chciał wrócić do klatki po zaledwie 3 miesiącach zwłaszcza, że jest jednym z tych zawodników, którzy zbijają wiele kilogramów. Sterling przyznał, że pewne zakulisowe sznurki zostały pociągnięte, by „Funk Master” na UFC 292 bronił swojego tytułu.

„Nie chcę używać słowa 'zmuszony’, ale pewne kwestie zostały uzgodnione zanim miałem szansę omówić kwestię zdrowotne i inne. Porozmawiałem z Hunterem i oczyściłem atmosferę. Po tym zakulisowo zrobili kilka drobnostek, przez co łatwiej było mi się zdecydować na podpis.”

UFC 292: Sterling vs O’Malley – Kursy bukmacherskie

Walkę Sterling vs O’Malley o pas wagi średniej UFC obejrzycie całkowicie za darmo w Fortuna TV. Wystarczy, że założycie konto u bukmachera eFortuna.pl i obstawicie dowolny kupon.

Na nowych graczy czeka wspaniała oferta powitalna. Po rejestracji na konto dodane zostanie darmowe 20 zł, a kolejnych 10 zł za free wpadnie do pierwszego depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-> Odbierz bonusy i oglądaj UFC za darmo

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments