Sean Omalley vs aljamain sterling

Sean O’Malley i Aljamain Sterling twarzą w twarz w octagonie! „Tatuś Dana nie będzie już chronił twojej dupy” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 maja 2023

Sean O’Malley wszedł do octagonu UFC tuż po walce wieczoru gali UFC 288 i skierował się wprost do Aljamaina Sterlinga. Zwodnicy stanęli twarzą w twarz i zaczęli się mocno przegadywać. Wszystkiemu z bliska przyglądali się Dana White oraz Merab Dvalishvili, który przechwycił kurtkę O’Malleya.

Aljamain Sterling obronił mistrzowski tytuł na gali w Newark. „Funkmaster” stanął przed trudnym zadaniem jednak zdołał zrobić wystarczająco dużo by przekonać dwóch z trzech sędziów do wypunktowania walki na jego korzyść. UFC 288: Aljamain Sterling pokonał Cejudo w wyrównanej walce o pas!

Sean O’Malley zameldował się w octagonie UFC w momencie, w którym Aljamain Sterling przemawiał do kibiców przez mikrofon. „Sugar” przerwał wywiad Aljo i po chwili zrobiło się na tyle niebezpiecznie, że tuż przy zawodnikach pojawił się Dana White.

O’Malley zrzucił z siebie kurtkę, którą przechwycił Merab Dvalishvili, czyli klubowy kolega Sterlinga. Sean i Aljamain ostro się przegadywali:

Aljamain Sterling rzucił: „Tatuś Dana nie będzie już chronił twojej dupy. Lepiej bądź gotowy.”

Na co Sean O’Malley odpowiedział: „Postaraj się następnym razem bo dziś wyglądałeś jak gówno. Lepiej żebyś szybko mógł ściąć wagę.”

Sean O’Malley i Aljamain Sterling twarzą w twarz!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments