gromda 17 don diego vs balboa 2 świetny trailer

GROMDA 17: Don Diego vs Balboa 2 – świetny trailer „Podziemna nasiadówa” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 maja 2024

Don Diego i Balboa staną do rewanżu na gali GROMDA 17. Organizacja GROMDA opublikowała świetny trailer tego wydarzenia. Zobacz jak przebiegła podziemna nasiadówa.

Organizacja GROMDA kontynuuje promocję swojego najbliższego wydarzenia. Już 31 maja w mieście grzechu odbędzie się gala z podtytułem VABANK.

W walce wieczoru do ringu wejdą niepokonany Don Diego i żądny rewanżu Balboa. Choć drugi pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem jest głównym zestawieniem, które ma zachęcić kibiców do zakupu PPV to prezes Mariusz Grabowski przygotował także inne atrakcje.

W ringu zameldują się również tak uznani bijocy jak Gorilla, Słomka czy Capo. Ma to być także gala, na której zobaczymy najwięcej nowych zawodników w akcji. Debiuty zaliczą Bambo i Fizol, a także mocna ekipa zawodników, którzy wystąpią w turnieju do 80 kilogramów. Turniej z niskim limitem wagowym ma sprawić, że starcia będą dynamiczne, szybkie, a także wyłonić kilka potencjalnych nowych gwiazd.

GROMDA 17: Don Diego vs Balboa 2 – trailer

Organizacja GROMDA udostępniła nowy trailer gali GROMDA 17. Na oficjalnym kanale na youtube pojawił się materiał video zatytułowany 'Podziemna nasiadówa’. Jest to jedna z kilku zapowiedzi gali, które mają podkręcić atmosferę przed kolejnym krwawym piątkiem.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments