Scott Coker ucina plotki że bellator

Scott Coker ucina plotki o tym, że gala Bellator 300 będzie ostatnim eventem Bellatora!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 sierpnia 2023

Plotki o sprzedaży organizacji Bellator pojawiły się już na początku 2023 roku. Scott Coker nie ukrywa, że są prowadzone negocjacje z potencjalnymi nabywcami jednak ucina plotki o tym, że jubileuszowa gala Bellator 300 będzie ostatnim eventem zorganizowanym przez Bellatora!

Organizacja Bellator działa w tym roku niezwykle prężnie. W weekend w Sioux Falls odbyła się mocno obsadzona gala Bellator 298, a wcześniej pod koniec lipca Scott Coker wysłał plejadę gwiazd Bellatora na event Bellator vs. Rizin 2.

Na temat przejścia organizacji w ręce nowych właścicieli zaczęli się nawet wypowiadać zawodnicy. Swoje trzy grosze w tym temacie rzucił między innymi Patricky Pitbull Freire, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych fighterów drugiej siły na amerykańskim rynku MMA. Wypowiedź Freire znajdziecie tutaj. Patricky Pitbull na temat przejęcia organizacji Bellator.

Scott Coker prezes organizacji Bellator niejednokrotnie podkreślał, że faktycznie są prowadzone negocjacje z różnymi firmami, jednak za te dyskusje odpowiada Viacom, czyli spółka-matka organizacji. Teraz w sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, że gala Bellator 300 miałaby być ostatnim eventem zorganizowanym przez Bellatora.

Coker szybko uciął dyskusje fanów i ekspertów wypowiadając się na łamach MMA on SiriusXM w rozmowie z Jimmym Smithem, byłym komentatorem gal Bellatora:

„Przewidywania Johna Nasha z portalu BloodyElbow nie są prawdziwe. Będziemy organizowali kolejne walki i kolejne gale. Posłuchaj Jimmy, te całe negocjacje dzieją się gdzieś za naszymi plecami, natomiast ja i moi współpracownicy planujemy już kolejne gale. Mamy gotową galę Bellator 301, mamy także rozplanowany event Bellator 302. Patrzymy z optymizmem na przyszły rok, to może być kolejny wielki rok dla organizacji Bellator.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments