Bellator negocjacje PFL

Prezes Bellatora potwierdza negocjacje z PFL i innymi firmami!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 czerwca 2023

Scott Coker, prezes organizacji Bellator po konferencji prasowej przed galą Bellator 297 znalazł chwilę czasu na to by porozmawiać z dziennikarzami. Coker potwierdził, że spółka Viacom, czyli właściciel Bellatora prowadzi negocjacje z kilkoma firmami, a jedną z nich jest organizacja PFL.

W ostatnich dniach kwietnia w specjalnym artykule informowaliśmy was o tym, że pojawiły się przesłanki ku temu, że to PFL zdecyduje się na zakup organizacji Bellator. PFL kupi Bellatora!? Trzęsienie ziemi w MMA!

Teraz po raz pierwszy na ten temat wypowiedział się Scott Coker, czyli prezes organizacji Bellator MMA. Oto co Scott powiedział w rozmowie z dziennikarzami po konferencji prasowej przed galą Bellator 297.

„Byliśmy na paru spotkaniach. Bellator od dłuższego czasu poszukuje partnera, tak naprawdę wszystkim zajmuje się Viacom, czyli spółka która jest właścicielem organizacji. Zobaczymy kiedy to zostanie doprowadzone do końca. Myślę, że za 60-90 dni powinniśmy już mieć jasność w tej sprawie.”

Dopytany o to czy w grę wchodzi także PFL Coker powiedział:

„Trwają rozmowy z PFL, ale nie są to rozmowy na wyłączność. Mogę potwierdzić, że Viacom z nimi rozmawia, ale nasz właściciel negocjuje również z innymi firmami.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments