scarface jutro zawalczę jak o mistrzostwo wywiad gromda 16

Scarface przed GROMDA 16: „Jutro zawalczę jak o mistrzostwo! Nie chcę sobie wykrzyczeć walki z Don Diego” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 lutego 2024

Scarface na gali GROMDA 16 zmierzy się z Arturo. Co przed piątkowym pojedynkiem powiedział Sebastian Skiermański. Scarface zapewnia, że nie chce dojść do walki z Don Diego słowami tylko czynami.

Jaru przeprowadził wywiad ze Scarfacem po losowaniu przed galą GROMDA 16. Podczas losowania okazało się, że rywalem Skiermańskiego będzie Arturo. Czy zawodnik jest zadowolony z takiego wyniku losowania?

– Ja jestem zadowolony, że tutaj w ogóle jestem. Patrząc na moją przeszłość, na to jak się prowadziłem to dla mnie to już jest zwycięstwo, że ja odnalazłem siebie i poszedłem w drogę sportową. No dostałem chłopaka, który debiutuje, miał przygodę w amatorskim boksie. Nie można tutaj skreślać nikogo dopóki sędzia nie przerwie bo to są gołe pięści.

Od pewnego czasu wiele mówi się o tym, że kolejne wygrane zdecydowanie przybliżają Scarface’a do potencjalnej walki z Don Diego. Co na ten temat sądzi Skiermański?

– To nie było tak, że ja mocno odpowiedziałem. On jest mistrzem i jeśli włodarze powiedzieliby, że mam walczyć z Don Diego to ok walczymy, ale to nie jest tak że ja chcę sobie wykrzyczeć walkę. Robię swoje krok po kroku. Poprzednio walczyłem z Niemcem, teraz walczę z Arturem. Zobaczymy co dalej, nie chcę tez za bardzo wybiegać w przyszłość, myśleć o walce o pas bo jestem od niej daleko. Jutro dla mnie jest taka moja walka mistrzowska, o tytuł mistrza świata bo ja tak wewnętrznie zawsze staram się podchodzić żeby z pełnym respektem podejść do przeciwnika i dać z siebie wszystko.

Gala GROMDA 16: W Imię Zasad odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments