Robert Ruchała ATT trening

Robert Ruchała trenuje w American Top Team!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2023

Robert Ruchała, tymczasowy mistrz federacji KSW w kategorii piórkowej trenuje aktualnie w American Top Team. Zawodnik z Nowego Sącza wczoraj obchodził urodziny i z tej okazji zamieścił w sieci post z sali jednego z najlepszych klubów MMA na świecie.

American Top Team to klub, w którym od wielu lat trenują takie gwiazdy jak Dustin Poirier czy Jorge Masvidal. W przeszłości trenował tam także Colby Covington, a aktualnie wschodzącymi gwiazdami ATT są Johnny Eblen, mistrz Bellatora oraz Mateusz Gamrot czołowy zawodnik UFC w kategorii lekkiej.

American Top Team zawsze miało mocną „polską kolonię”. Od lat w tym klubie do walk przygotowują się bowiem zarówno Joanna Jędrzejczyk jak i Krzysztof Jotko. JJ niedawno przeszła operację barku i wypowiedziała się na temat powrotu do startów.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kto jeszcze trenował w American Top Team

Później obozy treningowe w ATT zaczęli robić wspomniany Mateusz Gamrot, a także Karolina Kowalkiewicz, która w American Top Team przygotowuje się do sobotniej gali. Łodzianka zaprezentowała w sieci aktualną sylwetkę przed galą UFC Vegas 73.

W otatnich miesiącach Florydę odwiedzili także Mateusz Rębecki i Tomasz Narkun, a teraz przyszła pora na Roberta Ruchałę, który w dniu swych urodzin zamieścił zdjęcie z sali American Top Team. Tymczasowemu mistrzowi KSW życzymy wszystkiego najlepszego, dalszego rozwoju i oczywiście sięgnięcia po właściwy, prawowity pas KSW w dywizji piórkowej.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments