rockhold ngannou ufc

Prezes Bellatora: „Luke Rockhold? W weekend porozmawiamy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2023

Luke Rockhold rozstał się z UFC i w najbliższym czasie będzie poszukiwał nowego pracodawcy. Były mistrz Strikeforce i UFC może być łakomym kąskiem dla takich organizacji jak Bare Knuckle czy PFL jednak okazuje się, że i Bellator zamierza usiąść do rozmów z Amerykaninem. Potwierdził to Scott Coker, prezes organizacji Bellator.

Luke Rockhold opuścił szeregi najlepszej ligi MMA na świecie i rozpoczął kampanię dotyczącą startów w boksie. Były mistrz Strikeforce i UFC stara się atakować Jake’a Paula jednak ten póki co nie odpowiedział na żadną z zaczepek Rockholda.

W dwóch artykułach przetłumaczyliśmy wypowiedzi Rockholda, który mocno krytykował amerykańskiego youtubera. Więcej na ten temat możecie przeczytać po kliknięciu w linki. Luke Rockhold: „Jake Paul skończ wyzywać do walki lekkich i 50-letnich dziadków. Walcz z ludźmi w swoim limicie wagowym!” oraz Luke Rockhold krytykuje Jake’a Paula: „Ja pier⁕olę co za g⁕wno. Tommy Fury? Taki z niego bokser jak ze mnie krykiecista”

Teraz na temat Luke’a wypowiedział się Scott Coker, prezes organizacji Bellator:

„Rozmawiałem z Davem Martinem, managerem z agencji MAG Sports która reprezentuje Luke’a Rockholda. Myślę, że oni pojawią się na walce Bader vs. Fedor 2, więc porozmawiamy raz czy dwa. Nie mieliśmy jeszcze okazji do tego by usiąść wspólnie i porozmawiać bo byłem zajęty organizacją gali Bellator 290 jednak to pewne, że w jakimś momencie będziemy musieli zobaczyć czy Luke znajdzie u nas coś co mu odpowiada.”

Zostaw ocenę
0
0