Rockhold krytykuje Paula

Luke Rockhold krytykuje Jake’a Paula: „Ja pier⁕olę co za g⁕wno. Tommy Fury? Taki z niego bokser jak ze mnie krykiecista”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 stycznia 2023

Luke Rockhold po raz kolejny zaatakował Jake’a Paula. Tym razem były mistrz Strikeforce i UFC wypowiedział się na łamach programu MMA Hour. Doświadczony zawodnik, który niedawno odszedł z najlepszej ligi MMA na świecie wyjaśnił co motywuje go do tego by stoczyć pojedynek z jednym z braci Paul.

Zaledwie kilka dni temu Luke Rockhold w trakcie rozmowy z Arielem Helwanim zaatakował Jake’a Paula mówiąc, że ten co chwilę obija zawodników z niższych kategorii wagowych i myśli, że to daje mu prawo ku temu by czuć się sportowcem. Pełną wypowiedź Amerykanina znajdziecie tutaj. Luke Rockhold: „Jake Paul skończ wyzywać do walki lekkich i 50-letnich dziadków. Walcz z ludźmi w swoim limicie wagowym!”.

Teraz Rockhold kolejny raz był gościem w programie MMA Hour i powiedział co motywuje go do tego by stoczyć walkę z jednym z braci Paul.

„Myślę, że to byłoby świetne. To byłaby dobra zabawa, żeby zweryfikować Jake’a lub jego brata. A może nawet ich obu? Oni stawiają na spektakl, show, są dzieciakami z youtube’a. Obaj chcą pokazać, że są prawdziwymi zawodnikami, a biją się z jakimiś małymi popierdółkami. Jake walczył z półśrednim, który nie potrafi boksować i ledwie z tego wyszedł, później bił się z Woodleyem zawodnikiem z jedną sprawną ręką, Tyron to mój ziomek z całym szacunkiem, ale to już nie jest zawodnik, który daje radę. Ja przyciągam zainteresowanie i jestem prawdziwym facetem, zawodnikiem kategorii średniej. W twojej kategorii wagowej Jake, no i w kategorii wagowej twojego brata też.”

Następnie Rockhold skomentował zestawienie Jake Paul vs. Tommy Fury. Nie obeszło się bez niecenzuralnych zwrotów:

„Słuchaj Jake mówi, że chce walczyć w MMA, on po prostu pierdoli głupoty. Teraz walczy z Tommym Furym, dajcie kurwa spokój. Ja pierdolę co za gówno. Tommy Fury? Taki z niego bokser jak ze mnie krykiecista. Uśpiłbym Tommy’ego w pierwszej rundzie. Ja potrafię wymieniać ciosy, w dawnych latach w gymie Floyda Mayweathera boksowałem z Andrew Tabitim, a wtedy nie miałem takich umiejętności jak teraz.”

Zostaw ocenę
0
0